Lukomorie Müzikali

  Rusya’da elde ettiği başarılardan sonra gösterilerini dünyanın dört bir yanında yapan, bu başarılarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na da girmeyi başaran Lukomorie Müzikali kariyerinde ilk kes İstanbul’a da geliyor. Rusya Başkonsolosluğu tarafından desteklenen projeyle birlikte 2 gün içerisinde toplam 4 kere sahne alacak olan Lukomorie Müzikali, Rus edebiyatının en önemli masallarının muhteşem bir sahne performansı ile izleyenlere sunacak. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Lukomorie Müzikali gösterisi için bilet satın alabilirsiniz.

  LUKOMORIE MÜZİKALİ BİLETLERİ

  Etkinlik Programı:
  14 Şubat 2014 Cumartesi, 15:00
  14 Şubat 2014 Cumartesi, 18:00
  15 Şubat 2014 Pazar, 15:00
  15 Şubat 2014 Pazar, 18:00

  Sahnede inanılmaz macera ve harikalarla dolu oynanan muhteşem karakterlerin olduğu öğretici bir hikaye… Müzikal, Moskova hükümeti tarafından “Yılın Sosyal Projesi” ödülü aldı ve uygulanışı itibari ile Rusya’da bir ilk olup bu alanda Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Gösteri, İstanbul’da Rusya Başkonsolosluğu tarafından desteklenmektedir.

  Rus edebiyatının kurucusu olarak kabul edilen Aleksandr Puşkin’e ait masalların en çarpıcı sunumu; ödüllü ve olağanüstü sahne efektlerine sahip müzikal aydınlık ve karanlık güçler ile birçok tanınmış masal kahramanları tarafından sunulmaktadır.

  İzleyicilere etkileyecek, özel efektler büyüleyici performansınlar tehlikeli uçuşlar, en karmaşık video gösterileri ve anlık dönüşümler ile “Lukomorie Müzikali”, TİM Show Center’da sizleri bekliyor!

  Etkinlik Türkçe altyazılı gerçekleşecektir.

  Share.
  Leave A Reply