life_in_color

  Dünyanın en eğlenceli ve en renkli elektronik müzik festivalleri arasında gösterilen Life In Color, bu sene ilk kez ülkemizde de yapılacak. İstanbul’da, Küçükçiftlik Park’ta, 9 Ağustos Cumartesi tarihinde yapılacak olan festivalde dünyaca ünlü hem Türk hem de yabancı DJ’ler sahne alacakken bunların arasında Deniz Koyu, AN21 ve Yellow Claw gibi son senelere damgasını vurmuş isimler de bulunuyor. Life In Color İstanbul bilet fiyatları 100 liradan başlayarak kategorilere göre değişiyor. Konsere günler kala siz de biletinizi biletix’ten almayı unutmayın!

  İlk defa 2006 yılında Florida’da gerçekleştirilen, bugüne kadar milyonlarca insanın tanıklık ettiği dünyanın en renkli etkinliği Life in Color Türkiye’de!

  2013 yılını Miami’de yapılan Life in Color, 2014 yılına yepyeni teması Unleash Tour ile damga vurmaya hazırlanıyor!

  Dünyaca ünlü DJ’lerin sahne alacağı etkinlikte rengarenk bir gün elektronik müzikseverleri bekliyor. The Unleash Tour, ruhunuzun özgürlüğünü esas alır. Life In Color’a tüm benliğinizle gelin; ne giydiğinizin, nasıl göründüğünüzün hiçbir önemi yok! Sadece kendiniz olun ve renklerin akışına kendinizi bırakın!

  Line Up: AN21, Arty, Danny Avila, Deniz Koyu, DVBBS, Twoloud, Yellow Claw, Zawdi MC

  * Etkinlikte esnasında kullanılacak olan boyalar su bazlı özel boyalar olup, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmez. Su ile kolayca temizlenebilmektedir.

  Share.
  Leave A Reply