“Kaybedenler Kulübü” filmi ilk yayınladığında çok büyük ses getirmişti. Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrolde oldukları film, birçok kesimin ilgisini çekmeyi başardı. Filmin ikincisi olan “Kaybedenler Kulübü Yolda” ise gene başarılı bir çizgide ilerledi. Başrollerin dışında Hande Doğandemir, Rıza Kocaoğlu, Merve Çağıran ve Sarp Akkaya da filmin ünlü oyuncuları arasında yer almaktadır. Kaybedenler Kulübü Yolda filmi içeriği ve oyuncularının dışında müzikleri ile de beğeni toplamaktadır.

    Nejat İşler Yorumladı!

    “Kaybedenler Kulübü Yolda” filminin müzik albümünde 23 adet parça var. Filmin müzik albümü ise şu anda internette yer alan dijital ortamlardan indirilebilmektedir. Nejat İşler’in yorumladığı ve seslendirdiği bazı parçalar da albümde yer almaktadır. “Sen ve Ben” isimli şarkı Mazhar Fuat Özkan’a aittir ve Nejat İşler’in kendi yorumuyla albümde bulunmaktadır.

    Nejat İşler’in yorumunu katıp seslendirdiği diğer iki parça ise “Benimle Uçmak İster misin?” ve “Sadece Senin Olmak”… Albümde, dizi müziklerinin en iyi isimlerinden biri olarak gösterilen Toygar Işıklı’nın imzası bulunuyor.

    Share.
    Leave A Reply