Karaca zücaciye, mutfak eşyaları ve ev dekorasyon ürünlerinin uzman markasıdır. 1973 senesinden beri her evi baştan yaratmaktadır. Marka sayesinde evinizdeki eksikleri yenilikçi ve modern eşyalarla değiştirirsiniz. Zevkinize hitap eden mutfak ürünleriyle ailenize lezzetli yemekler yaparsınız.

  Emirgan XL 10 Parça Saklama Kaplı Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere Seti

  Emirgan tencere setiyle birbirinden lezzetli yemekler yaparsınız. Bu set, mutfaktaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Değişik boyutlardaki tencerelerle geniş aile sofraları kurarsınız. Paslanmaz çelik tencereler, bulaşık makinasında yıkanmaktadır. Ayrıca indüksiyon tabanlı ocaklar ve diğer ocaklara uygundur. Setteki tencereler 16 cm, 18 cm, 22 cm, 26 cm boyutlarındadır. Kulpları çubuk şeklindeki tencerenin kapakları camdır. Ayrıca ürünü kapakları dışında fırına koyabilirsiniz. Bu paketin içerisinde bir adet saklama kabı bulunmaktadır.

  Karaca Master 5 Parça Servis Seti

  Mutfaklara zarafet katan ürünlerden biri de servis araçlarıdır. Aile ve arkadaş toplantılarında şık ürünlerle hizmet edersiniz. Farklı renk seçenekleri sunan servis gereçleri günlük kullanıma da uygundur. Ergonomik tasarımıyla rahat kullanım sağlamaktadır. Özel davetlerde ışıltısıyla dikkat çeken ürün paslanmaz çeliktir. Setin içerisinde delikli spatula, kepçe, servis kaşığı, makarna kaşığı ila kevgir yer almaktadır. Bu ürünler makinede yıkamaya uygundur. Fakat üründe yedek parça temini bulunmamaktadır. Setin yanına yemek takımları, çaydanlıklar ila mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

  BioDiamond Antibakteriyel Kulp İndüksiyon Tabanlı Wok Tava 28 cm 2,9 Lt

  Mutfak şıklığının önemli ve işlevsel parçalarından biri tavalardır. Özellikle çukur ve geniş formdaki wok tavalar mutfakta harikalar yaratmanıza yardım eder. Genellikle çok malzemeli yemeklerin yapımında kolaylık sağlamaktadır. Et, sebze yapma için oldukça kullanışlı tavada noodle benzeri yiyecekleri hazırlayabilirsiniz. Bol soslu yemeklerin yapımını kolaylaştırmaktadır. BioDiamond Antibakteriyel Kulp İndüksiyon Tabanlı Wok Tava hijyen konusundaki endişeleri yok eder. Yanmaz yapışmaz özellikteki tavanın kullanımı konforludur. Yağsız sebze ile yumurta pişirebilirsiniz, indüksiyon ve diğer ocaklar kullanılmaktadır.

  Karaca zarafetini mutfağınızda görmek için yüksek maliyetler ödemezsiniz. Düzenlenen kampanyalarla evinizin her türlü ihtiyacını alabilirsiniz. Marka dayanıklı ve fonksiyonel ürünleri modern tarzda üretir. Kaliteli ürünleri https://www.karaca.com/ adresinden anında alabilirsiniz.

  Share.

  Comments are closed.