Ünlü İtalyan pop müzik sanatçısı Nina Zilli; başarısı, güzelliği ve Ferzan Özpetek’in filminde yer alan şarkısıyla Türkiye’de de gittikçe daha fazla tanınıyor. Ünlü sanatçı son dönemde dünya turuna çıktı ve yeni albümü Modern Art’ı tanıtıyor. Turu kapsamına İstanbul’u da dahil eden Nina Zilli, 10 Mayıs’ta İstanbul’da olacak!

  Serseri Mayınlar Filminde Şarkısı Kullanıldı

  Nina Zilli, 2012 yılında Eurovision için İtalya’nın adayıydı ve 50 Mila isimli şarkıyla büyük kitlelerce tanındı. Şarkı aynı zamanda Ferzan Özpetek imzalı olan Serseri Mayınlar filminde de kullanılınca Türkiye’de de oldukça dikkat çeken sanatçı kısa bir süre sonra İstanbul’da konser verecek.

  38 yaşındaki sanatçı, özellikle 2010 yılında piyasaya sürdüğü “Sempre Lontana” isimli albümü ile yükselişe geçmiştir. Şu anda İtalya’nın Italia Got Talent adlı ünlü müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır.

  Nina Zilli, etkileyici, güçlü sesi ve özgün yorumlamaları ile büyük beğeni toplamaktadır. İstanbul’daki Nina Zilli konseri İş Sanat’da gerçekleştirilecek. Konser 10 Mayıs günü saat 20.30’da başlayacak.

  Share.
  Leave A Reply