İnstagramda en çok takip edilen ünlülerden biri olan Selana Gomez instagram’da güncel şu an 179 milyon takipçiye sahiptir. Popüler genç şarkıcı arada kullandığı instagram hesabı ile takipçilerine bazı gündemi meşgul eden covid-19 virüsü ile alakalı tavsiyelerde bulundu.

    Takipçilerine bu karantina döneminde ara vermeye davet eden şarkıcı insanın kendini dinlemesi için bir fırsat olduğunu söyledi. Üretken olmanın gerekli olduğunu ama bunu baskıyı hisseden bir şekilde gerçekleştirmenin doğru olmayacağını savunuyor. Üretken olma baskısı altında ezilmenin ne demek olduğunu yaşadığını ve bildiğini savunan genç şarkıcı mental sağlığın bu dönemde daha da önemli olduğuna dair vurgu yapıyor. Kişilerin kendi içlerine doğru odaklanması gerektiğini savundu.

    Ruh Sağlığınız Önemli

    İnstagram yayınları üzerinden günlük rutinlerinden bahseden 27 yaşındaki şarkıcı müziğin terapi gibi geldiğini söyledi. Öncesinde de bipolar bozukluğuyla mücadele ettiğini söyleyen yıldız o dönemde de tedavi için yaptıklarını bu karantina döneminde de yaptığını söyledi. Her şeyden önemli olan ruh sağlığını korumak olduğunu savundu. Mum ve oda parfümlerinin onu olumlu etkilediğini söylerken günlük tutmanın yararlı olduğundan bahsetti.

    Share.
    Leave A Reply