I AM HARDWELL

  Elektronik müziğin bir numaralı ismi olarak gösterilen I AM HARDWELL, sonunda Türkiye’de konser vermeye geliyor. Bundan birkaç sene önce pek de tanınmayan, ancak Tiesto ile birlikte yaptığı Zero 76 adlı şarkıyla uluslararası alanda tanınan ünlü DJ, ardından kendi şarkılarıyla yükselişini sürdürdü. 2011 yılında 24. sıradan giriş yaptığı DJMag Top 100 listesinde 2012 yılında 6. numaraya kadar çıkan I AM HARDWELL, 2013 yılında ise en iyi DJ koltuğuna, yani birinciliğe kadar ulaşmıştı. En çok ‘Call Me A Spaceman’, ‘Cobra’ ve ‘Apollo’ şarkılarıyla tanınan I AM HARDWELL, önümüzdeki ay İstanbul’da konser veriyor.

  I AM HARDWELL Konseri, 17 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Fiyatların gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz ve bunları biletix üzerinden satın alabilirsiniz. Erken satın alanlar için bir indirim mevcut, yani konseri son zamana bırakmayın.

  One Colony organizasyonuyla gerçekleşecek olan ‘I AM HARDWELL’ şovu, Hardwell’in 3 saatlik performansı ile Türkiye’de elektronik müzik adına unutulmayacak gecelerden biri olacak.

  Kapı açılış: 16:00
  Dannic: 18:30 – 20:30
  Hardwell: 20:45 – 23:45

  Deluxe Lounge: Deluxe lounge bilet sahipleri ikram servisi yanı sıra sahne önünde serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.

  Share.
  Leave A Reply