hi-voltage

  İstanbul’un bu sene rock ve metal konserlere doyacağı kesin. Uzun zamandır konser üstüne konser açıklaması yapılırken şimdi de başka bir konseri sunuyoruz sizlere: Hi – Voltage. Daha önce ülkemizde birkaç kez daha yapılmış olan Hi-Voltage her seferinde birbirinden büyük isimleri getirdi. Şimdi getirip de headliner olarak çıkardığı isim ise Trivium oluyor. Trivium’un yanında yer alacak isim ise Ghost. 2000’li yılların heavy metal konusunda en büyük isimleri arasında gösterilen bu iki grup metal müzikseverlere unutulamayacak bir gece yaşatacak.

  22 Haziran 2014 tarihinde Maslak Arena’da gerçekleşecek olan konserin biletlerinin gayet uygun olması da yine sevindiren haberler arasında. Aşağıda Hi – Voltage 2014 konser biletlerinin fiyatlarını görebilirsiniz.

  Sahne Önü – 133.00 TL
  Normal – 83.00 TL

  Bu iki bilet seçeneği dışında başka bir bilet satılmıyor ve öğrenci indirimi de söz konusu değil. Konserde birkaç tane yerli heavy metal grubu da yer alacak. Black Tooth, Thrown To The Sun, Ivory ve Furtherial gibi isimler sahnede olacakken Ghost’un ülkemizde ilk kez konser verecek olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Biletleri biletixten alabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply