Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konseri

Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konseri

Yılbaşı gecesinde Türk müziğinin üstad isimleri bir araya geliyor. Bu vakte kadar Türk müziğinde, özellikle Türk rock müziğinde çığır açmış olan Kurtalan Ekspres ile son dönemlerin en başarılı Türk rock sanatçılarından olan Hayko Cepkin aynı sahneyi paylaşacaklar. InnPark Venue’de gerçekleşecek olan konserde mükemmel bir yeni yıla giriş partisi düzenlenecekken konserin sabahların ilk ışıklarına kadar sürecek olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Bu vakte kadar Pink Floyd, Depeche Mode, Cem Karaca, Barış Manço, Aşık Mahsuni, Aşık Veysel gibi isimleri parçalarında birçok pay bulunduran Kurtalan Ekspres en hareketli şarkılarını bizlerle buluşturacakken Hayko Cepkin de heyecanın dozunu daha da artıracak.

Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konseri bilet fiyatları da gayet uygun olarak açıklandı; özellikle bir yılbaşı konserine göre fiyatların gayet makul olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aşağıdaki listede konserin fiyatları yer almakta.

Loca – 2000.00 TL
VIP – 149.00 TL
Normal – 99.00 TL

Siz de aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak yılbaşı gecesi için bu mükemmel konserin biletlerini satın alabilirsiniz.

Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres Yılbaşı Konseri

Yanıt bırak

Copyright © 2013 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }