hardwell

  Elektronik dans müziği dünyasının devleri birer birer Türkiye’ye gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene de İstanbul’da sahne almış olan Hardwell, United We Are turnesi kapsamında bir kez daha sevenleriyle buluşacak! 3 Ekim 2015 tarihinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan konserin biletleri biletix üzerinden satışa sunuldu. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirtmemiz gerekiyor ki şu anda biletler indirimli durumda, 17 Ağustos’tan sonra yeni bir zam gelecek.

  Hardwell Konseri Biletleri 2015

  “Spaceman”, “Apollo”, “Never Say Goodbye”, “Young Again” ve yeni şovuna ismini veren “United We Are” gibi şarkıları ve pek çok isimle gerçekleştirdiği ortak çalışmalarıyla milyonlarca hayran kazanan Hardwell, İstanbul’u sallamaya geliyor!

  Dünyanın dört bir yanında hayranlarıyla buluşan ve muhteşem performansı, sahne ve görsel şovlarıyla elektronik müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan dünyanın 1 numarası, “United We Are” turuyla 3 Ekim’de İstanbul’da!

  Hardwell’in 3 saatlik performansı ile Türkiye’de elektronik müzik adına unutulmayacak olan şovun biletleri, 3 Ağustos Pazartesi günü saat 11:00’da satışta!

  Deluxe Lounge:

  Deluxe lounge bilet sahipleri ücretsiz premium içecek servisinin yanı Standart Alan’da serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar Deluxe Lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.

  Önemli Not:

  Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir.

  Share.
  Leave A Reply