Her yıl İstanbul Harbiye’de düzenlenen ve birbirinden farklı sanatçıya ev sahipliği yalan Açık Hava Konser programı bu yılda hızlı bir şekilde başladı. Turkcell, Bellona gibi önemli markaların ev sahipliği yaptığı etkinlikler Haziran ayından Eylül’e kadar devam edecek. Biletleri Biletix ya da resmi internet sitesi üzerinden temin etmeniz mümkün.

    Demet Akalın, Candan Erçetin, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe gibi önemli isimlerin olduğu etkinlik boyunca her bütçeye uygun bilet bulabilmenize fırsat veriliyor. Protokol başta olmak üzere 7. Ve 8.kategoriye kadar Harbiye içerisinde bilet bulmanıza zemin hazırlanıyor. Popüler isimlerin ise biletleri önceden tükendiği için acele etmenizde fayda vardır.

    Harbiye Cemil Topuz Açıkhava Tiyatrosu içerisinde gerçekleşen etkinlikler sayesinde dinleyicilerin de keyifli vakit geçirmeleri hedefleniyor. Yalnızca sanatçılar değil BKM ve tiyatrocularında belirtilen program kapsamında gösterilerini izleyebilirsiniz. Bir sorun yaşamamak adına etkinlik başlamadan en az yarım saat öncesinde yerinizi almanız faydalı olacaktır. Önemli isimler ve performansları sayesinde zamanınızı en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

     

    Share.
    Leave A Reply