MediaMarkt ses sistemleri konusunda en sevilen alternatifleri bir araya getirmeye devam ediyor. Piyasanın en seçkin ürünlerine olabildiğince kısa bir sürede erişim sağlayabilmek için en doğru noktada yer alıyorsunuz. Kargo bedava fırsatının yanı sıra dönemsel olarak yapılan indirimler ile beraber şuana kadar elde etmediğiniz avantajlı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Satın alım aşamasının sonrasında adım adım siparişinizin nerede olduğunu takip etmeniz konusunda da fırsat verilmektedir.

  PHILIPS TAS2505B 10 saat – 3W Kablosuz Hoparlör Siyah (IPX7)

  PHILIPS TAS2505B 10 saat – 3W Kablosuz Hoparlör Siyah (IPX7) model sayesinde yer ve zaman fark etmeden dilediğiniz gibi müzik dinleme fırsatını elde edeceksiniz. Ayrıca kablosuz olması da müzik dinlerken hareket kabiliyetinizin kısıtlanmasının önüne geçmektedir. Spor yaparken ya da ders çalışırken sorunsuz bir biçimde ses sisteminizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça hafif olan bu ürün birden bulunduğunuz ortamı eğlencenin odak noktası yapması konusunda harika bir alternatif sunmaktadır. 3W bağlantı kuvvetine sahip olan bu üründe bağlantı kopması gibi bir durum meydana gelmeyeceği de belirtilmektedir.

  LOGITECH Z213 Multimedia Hoparlör Siyah

  LOGITECH Z213 Multimedia Hoparlör Siyah kolon ses sistemi olarak da bilinen bu yapı kapsamında 2+1 teknik alt yapı geçerliliğini korumaktadır. Toplam ağırlığı 1.76 kg olarak belirlenmiştir. Bu kuvvetli ses sisteminin oldukça taşınabilir ve hantal olmayan yapıda bulunması da memnuniyeti pekiştiren unsurlar arasında yer almaktadır. Satın aldığınız bu ürün 3.5 mm ses çıkışları ile uyumlu bir yapı göstermektedir. Bu nedenle eşsiz ürün kalitesinin tadını çıkartmak sizin için her zamankinden daha kolay olacak! Satın almış olduğunuz ürün garanti kapsamındadır. Üründe bir sorun meydana geldiği zaman bu garantiden istifade ederek tamir fırsatından faydalanabilirsiniz.

  SONY ICF 306 Taşınabilir Radyo Siyah

  SONY ICF 306 Taşınabilir Radyo Siyah modeli sizin için muhteşem şarkılara ulaşmanın en güvenilir adreslerinden biri olacaktır. Yanınızda nostaljik ve teknolojik boyutu bir arada bulunduran her koşulda kullanabileceğiniz bir radyo bulundurmak isterseniz harika bir tercih olacaktır. Kablosuz yapıda olduğu için dilediğiniz gibi kamp alanlarında ya da yolculuklarda kullanma hakkınız olacaktır. Ürünü dilerseniz direkt olarak dışarı ses verir şekilde kullanabilirsiniz dilerseniz de kulaklık ile kullanma alternatifiniz vardır. Pil ömrü 100 saate yakın devam etmektedir. Bu uzun zaman aralığında eşsiz müzik dinleme sürecinin tadını çıkartmak artık sizin için çok daha kolay olacak!

  ULTIMATE EARS Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Siyah

  ULTIMATE EARS Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Siyah hem IOS hem de Android sistemi ile uyumludur. Dilediğinizi gibi bağlantı ayarlarını tamamlayabilirsiniz. Ses sisteminin kuvveti ile harikalar yaratmaktadır. Kolon sistem türüne bakıldığı zaman son senelerin en sevilen alternatifi olan Aktiv Speaker sisteminin geçerli kılındığı da memnuniyet uyandırmaktadır. Ürün garantilidir. Performans kapsamında bir sorun yaşandığı fark edildiği anda direkt olarak garanti sağlayıcısı olan firma ile iletişim kurma fırsatını elde edebilirsiniz.

  RAMPAGE RMS-G7 Falsetto 2.0 6W 50Hz-20KHz Bilgisayar Hoparlörü Kırmızı

  RAMPAGE RMS-G7 Falsetto 2.0 6W 50Hz-20KHz Bilgisayar Hoparlörü Kırmızı versiyonu ile hem işlevsel hem de şık seçim yapmak isteyen kişiler için harika bir tercihi olacaktır. Kolon sistemi bakımından incelendiği zaman 2+0 yapısının hakim olduğu görülmektedir. Ortalama seviyede bir ses yapısından hoşlanan ve kapalı alanlarda kullanacak olan kişiler için mantıklı bir alternatif olacaktır.  Darbeye dayanıklı olan bu ürünü uzun seneler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanma ve uzun seneler boyunca sorunsuz kullanacağınız bir sistemden istifade etme hakkını yakalayın!

  MediaMarkt sayesinde tüm teknoloji ihtiyaçlarınızı eşsiz ürün gamı üzerinden seçim adımını tamamlayarak sürecin tadını çıkartabilirsiniz. https://www.mediamarkt.com.tr/ linki aracılığı ile satın alım adımını anında tamamlama hakkınız olacaktır. Kargo bedava fırsatından ve sunulan diğer seçeneklerden anında istifade edebilirsiniz. Daha öncesinde bu ürünü satın alan kişilerin yaptığı yorumları inceleme hakkınız da vardır. Bu şekilde memnuniyet seviyesi hakkında fikir sahibi olma fırsatını yakalayacaksınız.

   

  Share.
  Leave A Reply