Mağaza mağaza dolaşmak fazla yorucu olsa gerek, Avon; kozmetiğe dair birçok ürünü bir arada bulmana imkan tanıyor. Sıcak havaların da artması ile birlikte, ter kokmak istemeyenler için; kozmetik.avon.com.tr En Güzel Yaz Parfümler Avon’dan Tıkla yaz kokulu, hoş parfümlere hemen sahip ol.

  Far Away Glamour EDP 30 ml

  kozmetik.avon.com.tr kadınlara özel üretilmiş muhteşem kokuları ile karşınızda.

  Far Away Glamour EDP 30 ml, eau de parfum olarak karşınızda. Dolayısı ile bu özelliği ile ürün, yoğun ter kokusunun yaşanmasına sebep olan yaz ayları için oldukça ideal. (Bilmeyenler için ufak bir açıklama olarak; Eau de parfüm, kalıcılık olarak daha fazla yoğun kokular içeren ve esans oranları daha fazla olan parfümlerdir) Meyvemsi ve çiçeksi kokular eklenerek imal edilmiş hafif ve kalıcı parfümler arasında yer alan bu kokuya, tam anlamı ile bayılacaksınız. İçeriğinde ayrıca miskten dokunuşlar, siyah Frenk üzüm tomurcukları ve vanilya aroması ile destek sunulmuş hoş dokuda bir parfüm olarak cildinize çok yakışacak.

   

  Individual Blue Erkek Parfüm EDT 100 ml

  kozmetik.avon.com.tr sunduğu eşsiz dokunuşlar ile erkek bireylerin hoş ve mükemmel kokulara sahip olmasına yardımcı oluyor.

  Individual Blue Erkek Parfüm EDT 100 ml, erkek parfümü olarak üretilmiştir. İçerdiği bitki özleri olan bergamot ve lavantanın hoş kokusuna aynı zamanda misk kokusu eklenerek zaten halihazırda güzel kokan bu ürünün, daha derin ve etkileyici kokulara sahip olmasına zemin hazırlanmıştır. Ürün 100 ml olarak karşınıza gelir.

  Full Speed Erkek Parfüm EDT 75 ml

  kozmetik.avon.com.tr adresi, hoş görselleri ile gözlerinizi, mükemmel kokuları ile başınızı döndürerek mest edecek.

  Full Speed Erkek Parfüm EDT 75 ml, erkekler için tasarlanmış bir üründür. Eau de toilette olan bu ürün, yaz ayları için yoğun yapısı ile daha ideal olduğu söylenebilir. Ürün aromatik bir dokuya sahiptir. İçerdiği özler ve meyveler eşsiz bir kokuya dönüşmesine katkı sunar. Ürün bileşiği; turunçgillerin fresh kokusu, kakulenin keskinliği ve selvi ağacı notalarının eklenmesi üzere oluşturularak; muhteşem bir koku olarak değerli müşterilerine sunulmuştur. Ürün 75 ml olarak karşınıza gelmekte olup; şişe tasarımı ise farklı bir duruşa sahiptir. Birçok kişinin deneyip yorumladığı ve fazlasıyla bilinip sevilen bu ürünü; hala denemedin mi?

  Incandessence Kadın Parfüm EDP 30 ml

  kozmetik.avon.com.tr tasarladığı eşsiz kokular ile birlikte; kadınların enerjik kokmasına destek sunuyor.

  Incandessence Kadın Parfüm EDP 30 ml, kadın bireylerin kullanımı için imal edildi. Ürün 30 ml boyutu ile karşınıza çıkıyor ve bu sayede her türlü seyahatleriniz için taşıma kolaylığı sunuyor. Parfüm; sıcacık enerjisi ile baş döndürecek. Çiçeksi yapıya sahip ürün içeriğinde; elmas orkide, beyaz şakayık, frezya bitki notaları ile birlikte oryantal bir koku olarak karşınıza çıkarılmış.

  Perceive Kadın Parfüm Seyahat Boyu EDP 30 ml

  kozmetik.avon.com.tr adresi sevilen kokuları ile karşınızda.

  Perceive Kadın Parfüm Seyahat Boyu EDP 30 ml, ürün küçük yapısı ile seyahat boy olarak satışa sunulmuş. Oldukça bilinen ve tercih olunan ürünler arasında bulunan bu parfüm beyaz biber, sarı frezya ve gardenya içeren çiçeksi dokusu ile etkileyecek.

  Hoş kokan parfümlerini deneyenlerin tekrar tercih ettiği adres; kozmetik.avon.com.tr ile yapacağınız alışverişlerden eminiz ki sizde çok memnun kalacaksınız. Öyleyse ne duruyorsun? Linke tıkla, hemen alışverişe başla ve siparişini oluşturarak; bu deneyimin keyfini yaşa. Avonun kozmetik ürünleri bir başka!

  Share.
  Leave A Reply