Emsan 1973 tarihinde kurulmuş, mutfak gereçlerindeki kalitesiyle adından sıkça söz ettiren markadır. Ailemizle yiyeceğimiz yemekleri hazırlama da yanımızda olmaya devam etmektedir. Modern tasarımlarıyla mutfağa şıklık katarak daha keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor.

  Bella Gusto Beyaz Stand Mikser Mutfak Şefi

  Tatlılar ve börekler için hızlı yardımcılardan biri Bella Gusto Beyaz Stand Mikser Mutfak Şefi. Beş litre karıştırma kabı paslanmaz çeliktendir. Karıştırmayı iyi yapması için kayış sistemi uygulanmaktadır. Görünmez sıçratma kalkanı, altı kademeli hız kontrol paneli bulunmaktadır. Mutfakta hızını artıran ürün estetik dış gövdesiyle göz doldurur. Üç farklı aparatı olan mikserin dış gövdesi ABS plastikten üretilmiştir.

  Karya İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Paslanmaz Çelik Tencere Seti

  Karya İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Paslanmaz Çelik Tencere Seti aşçıların bir numaralı yardımcısıdır. Harika yemekler hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Cam kapaklıdır, yarı mat paslanmaz çelik gövdesi düz silindir şeklindedir. Enerji kapsül tabanının ısıyı uzun süre tutması sonucunda düşük sıcaklıkta dahi lezzetli yemeklerde yapmayı sağlamaktadır. Paslanmaz çelik olan sapları ısıya dayanıklı ve el yakmayacak tarzda üretilmiştir. Tencerenin parlaklığı ömür boyu garanti edilmektedir.

  Presso-S Gri Düdüklü Tencere Seti

  Mutfakta en kullanışlı gereçlerden birisi Presso-S Gri Düdüklü Tencere Seti. Etlerin pratik şekilde pişirilmesinde kullanılıyor. Ayrıca pek çok yemeğin yapımında tercih edilmektedir. Cam ve düdüklü kapağı vardır, bunlar her iki tencereye de uyumludur. İndüksiyon ve diğer ocakların tamamına uygun enerji kapsül tabana sahiptir. Bulaşık makinasına konulabilen düdüklülerin 20 derecede yıkanması gerekir.

  Kobe 10 Parça Bıçak Seti

  Kobe 10 Parça Bıçak Seti salatalara ve yemeklerde ihtiyacınız olan her şeyi doğrayabilirsiniz. Şef, soyma, doğrama, sıyırma, mülti bıçak içeren tam bir settir. Sebzeleri doğrarken keyif alacağınız bıçaklar çelikten üretilmiştir. Ömrünün uzun olması için elinizde yıkamanız sonrasında ise kurulamanız önerilir. Ürün içeriğinin boyutları kullanım amacına göre değişmektedir.

  Emsan mutfağında şef olan herkese birbirinden özel ürünler sunmaktadır. Eksik olan ihtiyaçlarınız https://www.emsan.com.tr/ hemen alın.

  Share.
  Leave A Reply