Emsan 1973′  ten bu yana mutfak ve ev tekstil sektörünün parlayan yıldızıdır. Daima en iyi ve en yeni ürünleri sunarak müşteri memnuniyeti sağlar. Hazırlama ile pişirme ürünlerinden saklama kaplarına fonksiyonel ürün tasarlar. Üstelik ürünlerini düzenlediği kampanyalarla uygun maliyete sizlere ulaştırır.

  Şenlik Biz Bize İkili Evlilik Paketi

  Bu pakette yemek takımı ila çatal kaşık bıçak seti yer almaktadır. İki kare formdaki yemek takımından birini ve çatal kaşık setlerinden bir tanesini seçmelisiniz. Emsan Yasemin 60 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı Platin alternatifini pakete ekleyebilirsiniz. Porselen malzemeden üretilen takımda ikişer adet tuzluk, biberlik, kürdanlık vardır. Ayrıca 1 kapaklı çorba tenceresi bulunmaktadır. 3 küçük kayık tabak ve 1 büyük kayık tabak bulunur. Aynı şekilde Emsan Elegance Bello 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu seti pakete eklersiniz. Paslanmaz çelikten oldukça şık bir takıma sahip olursunuz.

  Şölen Exclusive Plus Evlilik Paketi

  Bu pakette ise Emsan’ ın beş farklı yemek takımından birini seçmelisiniz. Takımların parça sayısı 53 ila 60 arasında değişmektedir. Ayrıca tabakların formları da başkadır, bu yüzden zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz. 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı seçerek pakete ilave etmelisiniz. Bu paketin içeriğinde 32 parça kahvaltı takımı da yer almaktadır. Yani bir tane de 6 kişilik kahvaltı takımını beğenirsiniz. Ayrıca 17 parçadan oluşan çelik çeyiz seti de evlik paketine eklenmektedir.

  Karnaval Plus Gold Evlilik Paketi

  Pakette 12 kişilik Fine Bone yemek, 12 kişilik 84 parça çatal kaşık bıçak takımı var. Ayrıca altı kişilik 32 parça kahvaltı takımı ve 17 parça çelik çeyiz seti seçimi yapmalısınız. Paket içeriğindeki alternatiflerden istediğinizi alma şansız bulunmaktadır. 17 parça çelik çeyiz setinde karnıyarık tenceresi, çaydanlık, ikili sahan seti bulunur. Düdüklü tencere ve farklı boyutlarda 3 derin tencere paket içeriğinde mevcuttur.

  Emsan evlilik setlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz pakete göre ürünler değişkenlik göstermektedir. Paketleri incelemek ve en doğru seçimi yapmak için hemen https://www.emsan.com.tr/ linkine tıklayın. Güvenli alışveriş, hızlı teslimat deneyimi yaşayın.

  Share.

  Comments are closed.