Emel Pırlanta erkekler içinde özel tasarım takılar sunmaktadır. Erkelerin zevk, prestij göstergesi olan pırlantalarla eşsiz koleksiyonlar yaratır. Küpe, yüzük, kol düğmeleri, bileklik, tesbih benzeri ürünler koleksiyonlarda bulunur. Şıklık, kaliteli ve uygun fiyat garantisi veren markanın ürünlerine web adresinden ulaşabilirsiniz.

  0.10 Karat Pırlanta Tektaş Erkek Küpesi

  Tek adet veya çift 0.10 Karat Pırlanta Tektaş Erkek Küpesi alabilirsiniz. Küpenin ortasındaki pırlanta F renk, yuvarlak kesim, SI berraklıktadır. Ağırlığı 0.10 karat olan küpeyi eşinize hediye edebilirsiniz. Taşın çevresi, 18 ayar beyaz altındır. Ayrıca klips ila çubuk kısmı da aynı ayardadır. Küpeyi günlük veya özel günlerde kullanabilir.

  0.30 Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi

  0.30 Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi özel günlere uygun bir hediyedir. Kol düğmesinin taşları yuvarlık kesim, üzerinde 8 adet pırlanta var. Kare formdaki düğmelerin ortasından siyah şerit geçmektedir. Pırlantalar, bu şeridin üstüne yerleştirilmiştir. Modern ve klasik tarz sahipleri tarafından kullanılır. Gömleklerinizle kombinleyerek şıklığınıza şıklık katarsınız.

  0.04 Karat Pırlanta Kravat İğnesi

  Erkeklerin sıklıkla kullandıkları aksesuarlar arasında kravat iğneleri bulunuyor. Kravatları sabitleyen aparat şık ve estetik bir görüntü sergiliyor. Özel tasarım ürünler yaşamın her alanındadır. Babanıza, eşinize ya da arkadaşınıza doğum gününde 0.04 Karat Pırlanta Kravat İğnesi alabilirsiniz. İğne, 14 ayar beyaz altındır. Üzerinde 1 adet F renk, yuvarlak kesimli taş bulunmaktadır. Pırlanta ustalarının ince işçiliğiyle üretilen iğneler pek çok iş insanın tercihidir.

  0.20 Karat Mineli Pırlanta Erkek Yüzük ML25864

  Yüzükler, stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezidir. Bazıları sade severken bazıları pırlanta süslü olanları sever. 0.20 Karat Mineli Pırlanta Erkek Yüzük ML25864 pırlanta seven erkelere yönelik tasarlanmıştır. Yüzüğün ortasından tek taş vardır. Taşın çevresi siyahtır. 14 ayar beyaz pembe altının ışıltısını yansıtmaktadır. Üzerindeki motifler, tasarımın çok daha gösterişli yapar. Güzel bir yıl dönümü hediyesi olabilir.

  Emel Pırlanta hem kadın hem erkek koleksiyonlarıyla tanınır. Her zevke hitap eden eşsiz takıları https://www.emelpirlanta.com/ dan hemen inceleyin.

  Share.
  Leave A Reply