E-bebek, anne ve bebek ürünleri satışı yapıyor. 2001 yılında kurulan site bebeğiniz tüm ihtiyaçlarını en kaliteli ürünlerle karşılıyor. Bebek giyiminden banyo gereçlerine ve çeşitli bakım ürünlerine her türlü ürüne anında ulaşmanızı sağlıyor. Bebeklere en sağlıklı eşyaları alın!

  Valley Park Yatak

  Valley Park Yatak, yakın arkadaşınıza ya da kardeşinize güzel bir bebek hediyesi olabilir. Bebek doğmadan önce alarak hediye edebilirsiniz. Gir renkli olan beşik kolaylıkla kurulabiliyor. Ara katı çıkarılabilen bu ürün çok yönlü. İlk ay bebeğin yatağı olurken sonraki süreçte seyahat yatağı ve oyun parkına dönüştürülebiliyor. Işıklı ve müzikli dönen oyuncak, alt değiştirme yeri bulunan beşik 15 kg ağırlığa kadar dayanır. Ayrıca ürünü seyahatlerde taşıyabilmeniz için çantası bulunmaktadır.

  Yenidoğan Kız Bebek Geniş Katlanabilir Rahat Bel 2li Patiksiz Alt Kız Bebek

  Yenidoğan Kız Bebek Geniş Katlanabilir Rahat Bel 2li Patiksiz Alt Kız Bebek yaz sezonu ürünlerindendir. Yeni doğum yapmış arkadaşınızın bebeği üst parçalarla hediye olarak alınabilir. Yüzde yüz pamuklu olan ürün normal kalıp üretilen ürün günlük kullanım içindir. Patiği olmayan altlar son derece konforlu ve yumuşaktır. Rahat giydirilen bu ürün bebeğinizin cildine zarar vermez.

  Yenidoğan Müslin Koleksiyon Kısa Tulum Unisex

  Yenidoğan Müslin Koleksiyon Kısa Tulum Unisex son derece rahat bir kullanıma sahip günlük giysidir. Yeşil ve taba renkleri de bulunan bu tulum 3 aylıkla 1 yaş aralığındaki bebekler için uygundur. Yaz sezonu ürünlerinden olan tulum kısa kollu ve bacakları lastikli bir kıyafettir. % 100 pamuk olan tulum yeni doğum yapan bir anneye güzel bir hediye olur.

  Basic Kız Bebek Funny Friends Eşofman Takımı

  Basic Kız Bebek Funny Friends Eşofman Takımı, 3 aylıktan 2 yaşına kadar bebekler için uygundur. Çok tatlı bir renge sahip olan eşofman takımı bisiklet yaka, patiksiz ve günlük kullanıma uygun yüzde yüz pamuktan üretilmiştir.

  E-bebek kalitesiyle miniklere ilk hediyesini almak için https://www.e-bebek.com/ adresine gidin!

  Share.
  Leave A Reply