E-bebek anne-bebek ürünlerinde Türkiye’nin bir numaralı alışveriş adresidir. Bebek bezi, kıyafetler ve bebeklerin ihtiyacı olan ihtiyaç malzemelerine kadar pek çok ürünü üst kalitede sunuyor. Düzenlediği kampanyalarla maliyeti daha da düşürüyor.

  Basic Kulaklı Kapüşonlu Mont Erkek Bebek

  Basic Kulaklı Kapüşonlu Mont Erkek Bebek kış soğuklarında bebeğinizin üşüme endişesini yok ediyor. Günlük kullanıma uygun geliştirilen mont, hakim yakadır. Yüzde yüz polyester kumaş olan ürün normal kalıptır. Uzun kollu, yumuşak kumaş bebeklerinize ekstra konfor sağlar. Kulakları ve turuncu rengiyle çok sevimlidir.

  Vakumlu Çift Taraflı Bebek Mama Saklama Termosu 450 ml

  Giysilerden sonra endişe yaratan konulardan biri mamaların saklanmasıdır. Bir yere gitmeniz zaman mama hazırlamak en zor işe dönüşür. Vakumlu Çift Taraflı Bebek Mama Saklama Termosu 450 ml ile evde yaptığınız mamayı yanınıza alabilirsiniz. Paslanmaz çelik, soğuk- sıcak bölmesi ürünü yolculukların vazgeçilmezi yapar. Bebekli aileler, bu termosla posalı yahut sıvı yiyecekleri rahatlıkla taşıyabilir. Geniş ağız kısmıyla içerisinden yemeği kolaylıkla yedirebilirsiniz. 6 saat soğuk-sıcak tutarken tabanı kaymaz. Ayrıca kapak kase olarak da kullanılır.

  Litetrax 4 Travel Sistem Bebek Arabası

  Litetrax 4 Travel Sistem Bebek Arabası bebekler için en önemli gereksinimlerdendir. Yolculuklarda ve doktor kontrollerine giderken rahat etmelerini sağlar. Anne- babaların çocuklarını rahat taşımasını sağlamaktadır. Ürünün ön tarafa doğru genişleyen tentesi güneş ve rüzgardan korur. Doğum sonrasında kullanılması için tamamen yatay pozisyona getirilen sırt desteği vardır. Ayrıca ayak desteği ile sabitlenebilir. Belirli bir süre sonra yolculuk sırasında bebek oto koltuğuna dönüştürülebilir. Katlanabildiği için tek elle kolayca taşınır.

  Basic Kız Bebek Kapüşonlu Tavşanlı Cepli Yağmurluk

  Basic Kız Bebek Kapüşonlu Tavşanlı Cepli Yağmurluk yaz ve ilkbaharda kullanılır. Şirin tasarımıyla bebeğinize sevimlilik katar. Bebe yaka, polyester- pamuk karışımı olan ürün oldukça yumuşaktır. Kıyafetin kesimi normal kalıptır dolayısıyla giyim sırasında zorlamaz.

  E-bebek markası hijyenik ve kaliteli üretimiyle tanınır. Ailelerin bebekleri için ilk tercih ettikleri kıyafet üreticisidir. Ürünlerine https://www.e-bebek.com/ anında ulaşın.

  Share.
  Leave A Reply