Redd grubunun üretken ve başarılı solisti Doğan Duru, Youtube kanalı ile müzik severlerin ilgisini toplayan Ardıç Duygu ile düet yaptı. Albüm “Açık Koyu” ismini taşıyor. Başarılı isimlerin yaptıkları düetlerle büyük ses getirmeleri bekleniyor. Albümde ilk video ise “Dünyanın En Güzel Günü” şarkısı için çekildi.

    Albümdeki Şarkılar İnternetten Tanıtılıyor!

    “Dünyanın En Güzel Günü” isimli şarkıya çekilen klip için yönetmenliği Güneş Duru üstlendi. Albümün tanıtım aşamasında her ay için bir parçanın yayınlanması planlanıyor. “Açık Koyu” albümünde toplamda sekiz adet şarkı var. Klibi çekilen şarkının dışında “ Ölmüyor Öldürmüyor Bu Aşk”, “Cambazın Düşüşü”, “Hiç Konuşmadık”, “Sen Siyah Ben Beyaz”, “Geyikli Gecenin Karanlığında”, “Silkelensek Düşecek Kalbimiz” ve “Pazar Gecesi”  isimli şarkılar da albümdeki yerlerini almış durumdalar.

    Redd Grubu’nun solisti olan Doğan Duru, oldukça üretken bir sanatçı ve grubun şarkılarının genel olarak söz ve müzik işlerini yürütüyor. Opera eğitimi de olan Doğan Duru, aynı zamanda film müzikleri de besteliyor. “Açık Koyu” albümünün içeriğinde genellikle hüzünlü aşk hikayelerini konu edinen sanatçının Ardıç Duygu ile hazırladığı albüm Kasım ayında piyasaya çıkacak.

    Share.
    Leave A Reply