duman

  Türk rock müzik tarihinin en önemli isimlerinden biri olmayı başarmış olan Duman, 2015’te de konserlerine hiçbir ara vermeden devam ediyor. Grup bu ayın sonlarına doğru Garajİstanbul’da yine sevenleriyle buluşacak. Biletleri biletix üzerinden satışa sunulmuş olan konser 26 Nisan akşamı gerçekleşecekken fiyatların uygun olduğunu belirtelim. Ancak biletleri kapıdan almak isteyenler internette buldukları aynı fiyatı bulamayacaklar. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten siz de biletinizi alabilirsiniz.

  Duman Konseri 2015 – Garajİstanbul

  Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, garajistanbul’a geliyor. Son albümü “Darmaduman” ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

  Doksanlı yılların başında müzik hayatına atılan vokal Kaan Tangöze, öğrenim görmek amacıyla gittiği Seattle’da müzik hayatına devam etti ve Türkiye’de çıkarmak istediği albüm için parçalar hazırladı. Kendisi, Ari Barokas ve Yakup Trana’dan oluşan Türkiye’deki grubu Mad Madame ile Seattle ve Los Angeles’da yayınlanan toplama albümlerde yer aldı. Türkiye’ye döndüğünde Blue Blues Band’de çalan Batuhan Mutlugil’i Mad Madame grubuna dahil etti ve 1999’da Duman kurulmuş oldu. Ancak Yakup Trana bu gruba dahil olmadı.

  Share.
  Leave A Reply