DCEY; tüm zamanların en modern ve iddialı düğün ve davet elbiselerini sizlerle buluşturuyor! Üstelik tüm ürünlerde %25 indirim imkanını da sizi DCEY’de bekliyor!

  Kiralama ve satın alma seçenekleri ile sizlerin gönlünüzde taht kuracak düğünler ve davetler için elbiselere; DavetCokElbisemYok (DCEY) üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Magda Kırmızı Çiçekli Elbise Dikkatleri Üzerinde Toplayacak

  Kırmızı Viskon kumaştan üretilen özel tasarım bu elbise; orta şerit boyunca kumaştan yapılmış kırmızı güller ile fırfır izlenimi vermiştir. DCEY’in en mükemmel ve iddialı tasarımları arasında yer alan bu model; önden ve yandan kesikler ile oluşturulan yırtmaçlar sayesinde olağanüstü bir görüntüye sahiptir.

  175 cm boyu bulunan Magda Kırmızı Çiçekli Elbise, vücudu komple saran mini boy bir elbisedir. Omuzdan askılı, kırmızı fırfırlı, çiçek desenli ve sarmal kumaş görünümlü bu dar ve mini elbiseyi belli süreler için DCEY’den kiralayabilir veya indirimli olarak satın almayı tercih edebilirsiniz.

  Anastasia Fuşya Elbise ile Gecenin Parlayan Yıldızı Sensin!

  DCEY’den geceye damgasını vuracak son derece iddialı bir tasarım!

  Straplez yapısı ile ve otriş süsleme detayları sayesinde gecenin yıldızı olmaya aday bir model olan Anastasia Fuşya Elbise; pul ve payet işlemeleri ile parıltılı görünümünüze ışıltılı dokunuşlar yapmaktadır.

  DCEY özel tasarım kıyafetler ile dikkatleri üzerine toplayan bir alışveriş platformu olarak, bu sıra dışı tasarımı özel günlerde ve davetlerde kullanmanız için sizlere uygun fiyatlı kiralama seçenekleri sunmaktadır.

  Ürün yalnızca kuru temizleme ile temizlenmelidir. Fuşya renkli bu eşsiz tasarım ile rakiplerinizin ulaşamayacağı bir standartta yükselmeye hazırsanız, sizde DCEY’e gelin!

  AREA Mini Elbise ile Siyahın Asaleti Artık Sizin!

  Siyahın tüm asaletini tek bir elbise altında topladık, siyaha bambaşka bir hava kattık!

  Siyahın şiddetli havası, AREA Mini Elbise ile sıra dışı bir görüntüye büründü ve sizler için özel olarak tasarlandı! Geniş düşümlü omuzu ve siyah kristal süslemeleri ile asil bir görünüm sunmak için tasarlanan bu elbise, mini gizli fermuarı ile son derece kullanışlı ve rahattır.

  DCEY bu özel tasarımı, özel günlerde kullanmanız amacı ile sizler için tasarladı!

  Katya Mavi Elbise Uzun Sevenlere Taze Bir Hava Katıyor

  Mavinin tazeleyici ve ferah etkisinin sizi de etkisi altına almasına izin verin!

  DCEY’in en özel tasarımları arasında yer alan Katya Mavi Elbise; davetlerde uzun elbise tercih edenlerin sıradan duruşunu hareketlendirmek için tasarlandı!

  İncecik askıları son derce zarif bir görünüş sunarken, pul ve payet işlemeleri uzun beyaz elbiseyi mavinin serinliğine bırakarak büyülü bir görünüm sunmaktadır.

  Işıltılı ve iç açan bir görünüme ulaşmak için sizin de yapmanız gereken tek şey https://www.davetcokelbisemyok.com/tr/ adresinden gönlünüze göre bir tasarım bularak gecenizi aydınlatmak olacaktır.

  DCEY tüm ürünlerini özel tasarım olarak sizlerin kullanımına sunmaktadır.

  Share.
  Leave A Reply