Assorted Music Location Shoots

  Metal müziğin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından biri olarak gösterilen Dream Theater ülkemize konser vermeye geliyor. Dünya çapında milyonlarca hayrana sahip olan grup progressive metal yaparken verdiği duygularla dinleyicilerini sanırız en çok bunalıma sokuyor. Genç kısımlardan hayranı daha çok olan Dream Theater’ın bu başarısını en çok gitaristleri Petrucci’ye borçlu olduklarını söyleyebiliriz. Solo konusunda üstüne çok az adam gösterebileceğimiz Petrucci’yi canlı görmek de çok farklı ve heyecan verici bir deneyim olacak.

  Dream Theater konseri 31 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen konserin fiyatları gayet uygun gözüküyor.

  Konser Fiyatları


  Vip – 280.00 TL
  Sahne Önü Erken Giriş – 209.00 TL
  Sahne Önü – 179.00 TL
  Normal – 97.00 TL

  Geride bıraktığımız dönemde yapılan ve fanlar tarafından oylanan bir ankette grubun March Metal Madness isimli albümü dünyanın gelmiş geçmiş en iyi metal albümü seçilmiş ve Dio, AC/DC, Judas Priest, Megadeth and Metallica gibi isimleri geride bırakmıştı. Bunun çok yüksek bir unvan olduğunu söylemekle beraber buna katılmadığımı da belirtmek istiyorum. Yine de kaçırılmayacak bir konser olacağı kesin.

  Share.
  Leave A Reply