Diana Krall Konseri 2015

Diana Krall

Dünyanın en önemli caz piyanistleri arasında gösterilen Diana Krall, ülkemizde unutulmayacak bir konser vermeye hazırlanıyor. Bu vakte dek 5 Grammy ödülü ile taçlandırılan sanatçı en sevilen pop şarkılarını caz ezgilerine dökerek kattığı yeniliklerle tanınırken repertuvarında The Eagles’dan Bob Dylan’a kadar uzanan büyük bir liste bulunmakta. Diana Krall Konseri tarihi olarak 27 Ekim 2015 açıklandı. Biletler biletix üzerinden satışa sunulurken konser mekanının Zorlu Center olduğunu da belirtelim. Aşağıdaki linkten biletleri şimdiden satın alabilirsiniz.

Diana Krall Konseri Biletleri

Hem Kanada hem de ABD’de sayısız ödül kazanan Krall, geçtiğimiz Eylül ayında çıkardığı Wallflowers albümünde kendine özgü yorumuyla seslendirdiği tüm zamanların en iyi pop şarkılarını bu kez İstanbul sahnesinde söyleyecek. The Mamas and the Papas’tan California Dreamin’, Eagles’tan Desperado, Bob Dylan’dan albüme adını da veren Wallflowers gibi 60’lı yıllardan günümüze uzanan pop klasiklerine caz tınılarıyla yeniden hayat verecek.

Bugüne kadar Kanada’nın en prestijli müzik ödüllerinden JUNO’da 8 ödül kazanan sanatçı, 5 Grammy’nin yanı sıra 9 altın, 3 platinum ödüle sahip. Hem ses rengi hem piyanodaki performansıyla günümüz caz dünyasının en sevilen kadın sanatçılarından Diana Krall bugüne dek Billbord Caz Listelerinde 8 albümüyle en üst sırada yer almış tek caz sanatçısıdır.

Yanıt bırak

Copyright © 2015 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }