Kişilerin tarzını ve zevkini ifade eden giyim ürünleri çocuklarda çok daha fazla büyük bir önem taşıyor. Sağlık ve rahatlığın yanı sıra aynı zamanda gelişimini ve güvenliğini etkileyen Dagi çocuk giyim ürünleri farklı hava şartlarına uygun olarak zengin bir seçenek ile sunuluyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı kategorilerde sunulan ürünlerin tamamı yüksek kaliteli kumaşlardan üretiliyor.

  Erkek Çocuk Mint Snoopy Baskılı Lisanslı Pamuklu Pijama Takımı

  %100 pamuktan üretilen erkek çocuk mint Snoopy baskılı lisanslı pamuklu pijama takımı rahatlığı ile çocukların özgür hareket etmesini sağlıyor. Bisiklet yakalı ürün kol ve bileklerinde bulunan manşetler ile rahat kullanım imkanına sahip. Dikişleri rahatsız etmeyen ürünün üst parçasında yer alan Snoopy sevimli görünmeyi sağlıyor.

  Lacivert Bisiklet Yaka Baskılı Pijama Takım

  Kız çocukları için özel olarak tasarlanan lacivert bisiklet yaka baskılı pijama takım gezegenleri ve galaksiyi tanımlıyor. Bilek ve paçalardaki manşetler ile muhteşem bir uyku konforu sağlayan pijama takımı bisiklet yaka özelliği ile rahat kullanıma uygun.

  Mavi Müslin Tişört

  Hafif ve nefes alabilen yapısı sayesinde terletmeyen ve antialerjik özelliğe sahip olan mavi müslin tişört rahatlığına düşkün olan çocuklar için ideal bir seçenek. Düşük kol ve düğmeli sıfır yaka tarzı ile fark yaratan ürün birçok kıyafet ile mükemmel bir kombin oluşturuyor.

  Yeşil Havlu Tişört

  Yüksek emici özelliği sayesinde çocukların konforlu bir deneyim kazanmasını sağlayan yeşil havlu tişört kız çocuklarının tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor. Kısa boy ölçüsü ve kolsuz tasarımı ile fark yaratan ürün önünde yer alan tasarımı ile sportif bir duruş sergiliyor.

  Pembe Lila Varak Baskılı Etek

  Kendi tarzını belirlemiş ve şıklığına önem veren kız çocukları için tasarlanan pembe lila varak baskılı etek zarafeti ve sevimliliği ile göz kamaştırıyor. Bel kısmı tam oturan ve dizlere kadar dar kesim olan etek alt kısmındaki farklı kesim tarzı ile beğeni topluyor.

  Hayatın her alanında aktivitelerinde rahatlığı ve özgürlüğü sağlayan Dagi ürünleri çocukların hayatını renklendiriyor. Çocuklara hareket özgürlüğü tanıyan farklı seçeneklere dagi.com.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply