Outdoor sporları sevenler için dayanıklı ve konforlu ürünleriyle öne çıkan Columbia aynı zamanda malzeme ve ekipman ihtiyacını da karşılıyor. Yüksek teknolojiyi kullanılarak üretilen ürünler hem kadınların hem de erkeklerin tercihi.

  Landroamer Parka Erkek Mont

  Yağmurdan ve soğuktan korunmak için özel olarak tasarlanan Landroamer parka erkek mont su geçirmediği gibi en zorlu havalarda dahi şık ve rahat olmanızı sağlıyor. Nefes alan yapısı kuru tutarken sentetik kaz düğünü yalıtımı sıcak hissettiriyor. Gelişmiş ısı yansıtıcı astarı ayarlanabilir kapüşonu ile mükemmel görünümü ile öne çıkıyor.

  Kol manşetleri ayarlanırken pu kaplamalı göğüs cebi fermuarı tarzınızı yansıtıyor. Fermuarlı yan cepler sayesinde kullanım kolaylığı sunan ürünün aynı zamanda derin yan cepleri bulunuyor. Yansıtıcı detayları ile öne çıkarken gelişmiş ısı yansıtma teknolojisi omni-heat ile su geçirmez nefes alabilir yapı omni-tech dikkat çekiyor.

  Columbia Trek 18l Unisex Sırt Çantası

  18 litrelik geniş iç hacmi ile yolculukta mükemmel şekilde size eşlik eden Columbia trek 18L unisex sırt çantası her yere götürmen için imkan sağlar. İçerisindeki bilgisayar kılıfına 13 inç ya da daha küçük dizüstü bilgisayarlarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz.

  Köpük dolgu sırt kısmı desteklerken çantanın çok daha rahat taşınmasına yardımcı olur. Fermuarı dış bölmesi ile birlikte şişe cebi birden fazla eşyanızı düzenli şekilde yerleştirme kolaylığı sunar. %100 polyester ürün unisex özelliklerinden dolayı hem kadınların hem de erkeklerin yolculuklarında tercih ettiği aksesuar olarak öne çıkıyor.

  Mountain Croo II Mid Down Kadın Kaz Tüyü Mont

  Gelişmiş ısı yansıtıcı astarı ile birlikte Mountain croo II mid down kadın kaz tüyü mont sizi sıcacık saracak. Nefes alabilir su geçirmez kumaşı dışında açılmaz dikişleri sayesinde zorlu fırtınalara dahi dayanabilecek güce sahip.

  RDS sertifikalı kuş tüyü kullanılan üründe kordonlu ayarlanabilir kapüşon yağışlı havalarda sizi koruma altına alacak. Rahat manşetleri konforlu kullanım sağlarken iç güvenli cepler eşyalarınızı taşımada yardımcı olacak.

  1938 yılından bu yana teknoloji ile donatılan outdoor giysiler tasarlayan Colombia, küresel bir marka. Firmanın öne çıkan ürünlerini columbia.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply