Yaz kampanyası ve yeni sezon indirimleri ile Colombia adından söz ettirmeye devam ediyor. Kadın, erkek, çocuk ve aradığınız tüm giyim kategorisine yer veren marka özel kumaş teknolojisi ile hem konforu hem de rahatlığı size bir arada sunuyor.

  Marquam Peak Fusion Erkek Yelek https://www.columbia.com.tr/delta-marquam-peak-fusion-erkek-yelek-p-27393

  Sezon sonu indirimleri arasında yer alan Marquam peak fusion erkek yelek %50 indirimle satışa sunulmuştur. Kolsuz yelek, sol üst kısımda siyah fermuar detayı ve iki tarafında da çift kullanım sağlayan cepler kullanılarak tasarlanmıştır. Önde bulunan cepler hem üstten kapaklıdır hem de alt kısmından açık iki cep şeklindedir. Kullanımı rahat ve ısı yalıtımına sahip kumaştan üretilmiştir. Üst düzeyde sıcaklık sağlar ve ktü hava koşullarına dayanıklıdır.

  Silver Ridge Erkek Kargo Pantolon

  Farklı renk seçeneklerine sahip pantolon yukarıdan aşağı vücut formunuza uygun bol kesin olarak iner. Yanlarda açık iki cep, yan alt kısımlarda kapaklı iki cep ve arkada kapaklı cepler kullanılmıştır. Silver ridge erkek kargo pantolon 50 faktöre kadar güneş koruması sağlar. Ayarlanabilen kemer ve elastik bele sahiptir. modern görünümlü kargo pantolonu dört mevsim rahatlıkla giyebilirsiniz.

  Fast Trek Erkek Tam Fermuarlı Polar Üst

  Vücudunuza oturan formu ile şık bir görüntü sağlayacağınız fast trek erkek tam fermuarlı polar üst %50 indirime ve farklı renklere sahiptir. Hem günlük hayatınızda hem de doğa gezilerinizde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yanlarda cepleri bulunan poların sol üst kısmında da fermuarlı cep detayı kullanılmıştır. Fermuarlı cebin hemen yanında markanın adını görebilirsiniz.

  Facet 15 Kadın Ayakkabı 

  Ayak sağlığınız için mükemmel bir tercih olan facet 15 kadın ayakkabı koyu gri renkle beraber iç kısımlarında ve bağcıklarında turkuaz kullanılarak üretilmiştir. Yürüyüş ayakkabısı koşu ayakkabılarından esinlenerek tasarlanmıştır. Güçlü topuk tutuşu ve zemin sabitleme özelliği bulunur. Colombia ayağınızı kavrayan ve sizi dengeleyen ayakkabıda %35 indirim uygulamaktadır. Darbe ve uzun süre kullanıma karşı oldukça dayanıklıdır. Hemen https://www.columbia.com.tr/ linkine tıklayarak özel indirimden yararlanabilir farklı kategorilerdeki ürünleri inceledikten sonra uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply