Chill – Out Festival Istanbul 2014

Chill - Out Festival Istanbul 2014

2006 yılından bu yana her sene düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan Chill Out Festival, bu sene de müzikseverlere senenin en renkli ve eğlenceli pazar gününü tattıracak. Chill – Out Festival Istanbul 2014 bu sene yine Bahçeköy Life Park’ta düzenlenecek iken tarih olarak da 25 Mayıs 2014, Pazar belirlenmiş. Bilet fiyatları gayet uygun gözükürken çoğu tükenmiş. Geride bıraktığımız sene festivale 15 bin katılımın olduğunu göz önünde bulundurursak sizin de konsere katılmak, bilet almak için pek fazla beklemenizi önermiyoruz.

Bilet Fiyatları

3. Dönem 24 Mayıs’a kadar – 110.00 TL
2. Dönem – 85.00 TL Tükendi
1. Dönem – Early Bird – 65.00 TL Tükendi

Sanatçılar:
Goldfrapp
Mulatu Astatke
Brandt Brauer Frick
Plaid
Da Lata
Jaqee
Boogie Belgique
Baba Zula
Feathered Sun
Bob Moses
Django Django DJ
Ten Walls
Kadebostan
Robot Koch
Cantanca
Yakuza
Barış K
Ahu
Oceanvs Orientalis
Jazztrover
O-Bee ve daha fazlası…

“Yılın en mutlu Pazar günü … 25 Mayıs 2014” … Festival sezonu açılıyor…

Chill-Out Festival Istanbul, Lounge FM 96 takipçileri ve festival tutkunlarına 2006 yılından bu yana en mutlu Pazar gününü yaşatmaya devam ediyor.

8 sene boyunca müzik kalitesi, hizmet anlayışı ve özgün atmosferiyle müzikseverlerde bağımlılık yaratmış olan ve bir klasik haline gelen Chill-Out Festival Istanbul, 2014 yılında tüm bu değerlerini geliştirerek festival kültürüne sıradışı standartlar getiriyor.

Geçtiğimiz yıl 15.000 müzikseveri bir araya getiren Chill-Out Festival, İstanbul’un en büyük ormanlık alanında ve doğanın tam ortasında yer alan Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürüyor. Chill-Out Festival İstanbul, birbirinden farklı 4 sahnede 20’den fazla müzisyen ve grubu dinleyecek olan festival katılımcılarına, 12 saat boyunca çok çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri de deneyimleme imkanı sunarak bugüne kadar alışılagelmiş kendi standartlarının bir adım ötesine geçecek…

“Yeryüzündeki Cennet” için şimdiden yerinizi ayırın.

#chilloutfestival

Yanıt bırak

Copyright © 2014 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }