Sofralarınızda en güzel ürünlerle şıklığı yansıtacağınız Kütahya porselen büyük yaz indirimi kampanyası ile herkesin fırsattan yararlanmasını sağlıyor. Sıra dışı çizgiler, zengin tasarımlar ve çok daha fazlasını en uygun fiyatlara taksitle satın alabilirsiniz.

  Kütahya Porselen Moderna 6 Kişilik Yemek Takımı Altın Fileli 

  Altın şeritli ve yuvarlak tasarıma sahip yemek takımında 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet kase bulunuyor. Kütahya porselen moderna 18 parça 6 kişilik yemek takımı altın fileli görseli ve krem rengi ile müthiş bir uyum yakalamıştır. Satın almak isterseniz %50 indirimden yararlanabilir alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz.

  Kütahya Porselen Porflame 2’li Cezve Seti 

  Bir yerine iki cezveye birden sahip olabileceğiniz Kütahya porselen porflame 2’li cezve seti sade beyazdır. Sapı kıvrımlı olan cezvelerin tamamı porselenden üretilmiştir. 280 ve 180 cc ölçüsünde iki farklı boyda cezve set olarak satışa sunulurken %30 indirim uygulanmıştır. Üstelik porselen sapın ısınma durumu göz önüne alınarak silikon eldiven de gönderiliyor. Türkiye’nin ateşe dayanıklı olan ilk porselen tasarımıdır. Rahatça kullanabilir kahvelerinizi pişirebilirsiniz.

  Kütahya Porselen Mammi Porselen Buharlı Pişirici

  Yüksek ısıya dayanıklı bir adet tencere, buhar haznesi ve porselen kapaktan oluşan Kitahya porselen mammi porselen buharlı pişirici seti 3 parçadan oluşur ve sebzelerinizin sağlıklı yiyecekle dönüşmesini sağlar. Tencere buhar haznesi olmadığında 1050 cc, buharlı hazne dahil olduğunda 550 cc boyuta sahiptir. Hemen şimdi %38 indirimle satın alabilirsiniz.

  Kütahya Porselen Tek Parça Mug Bardak 

  Baklava desenli ve farklı renklerle tasarlanmış Kütahya porselen tek parça mug bardak kendi rengi olan beyaz kulplu ve oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Dikey şeritler ve üç farklı renk kullanılmıştır. Görselliği tamamlayan altın çizgiler eklenmiştir. Kütahya porselen mug bardakta %30 indirim uygularken çay ve kahve kategorisindeki ürünlerin tamamına %10 indirim vermektedir. Büyük yaz kampanyası ile alışverişlerinizi isterseniz taksitle tamamlayabilirsiniz. Siz de https://kutahyaporselen.com/ adresine tıklayarak çay saatlerinizi arkadaşlarınızla keyifli hale getirebilir, özel indirimleri yakalayarak daha fazla seçeneği gözden geçirebilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply