blondie

  80’ler müziği denince, bir de özellikle bayan sanatçı olarak altını çizersek en fazla akla gelen isimlerden biri Blondie olacaktır. Bu vakte kadar müzik tarihine sayısız kült şarkı bırakmış olan Blondie, ilk kez Türkiye’de konser veriyor. Bu cumartesi Blackbox’ta mükemmel bir konserin altına imza atacak olan Blondie tabi şu an 69 yaşında, bunun da altını çizmek gerekiyor. Gerçek ismi Debbie Harry olan Blondie’nin beklentileri boş çıkaracağını zannetmiyoruz. Blondie Biletleri de biletix üzerinden satışa sunuldu; fiyatlar gayet uygun.

  New wave, punk-rock, reggae, pop ve disco’nun birleşimiyle modern New York sound’unun öncü gruplarından olan Blondie, Rock’n Roll tarihinin en iyi ve en seksi kadın şarkıcılarından Debbie Harry önderliğinde, Türkiye’nin en iyi akustiğine sahip sahnesinde İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Bugüne kadar “One Way or Another”, “Atomic”, “Heart of Glass”, “Call Me” gibi sayısız hite imza atan Blondie’nin hafızalardan kolay kolay silinmeyecek performansını kaçırmayın!

  İstanbul’un yeni canlı müzik mekanı Black Box Istanbul, Pozitif Live organizasyonu ile yine bir efsaneyi ağırlamaya hazırlanıyor. ABD’li rock efsanesi Blondie, 6 Eylül’de Black Box Istanbul sahnesinde olacak. Bu sene müzikal kariyerlerindeki 40. yılını kutlayan grup, Haziran 2014’ün son haftasında Glastonbury Festivali’nde sahne önüne en büyük kalabalıklardan birini topladı. Aynı sinerjiyi Black Box Istanbul sahnesine de taşıyacaklar!

  70’li yılların sonundan bugüne kadar yayımladıkları toplam 10 albümde punk rock’tan new wave’e pop’tan disco ve reggae’ye kadar farklı tarzları aynı potada eriten Blondie, 2006 yılında Rock and Roll Hall of Fame’e kabul edilme şerefine erişti.

  Etkinlik Adı : BLONDIE KONSERİ
  Konser Tarihi : 06 EYLÜL 2014 18:30
  Konser Yeri :BLACK BOX İSTANBUL
  Konser Adresi : BLACK BOX İSTANBUL/ İSTANBUL,TÜRKİYE
  Açıklama : BLONDIE Konseri 06 EYLÜL 2014 BLACK BOX İSTANBUL – İSTANBUL Konseri Ne Zaman Nerede Saat Kaçta.
  Sanatçı : BLONDIE
  Bilet Fiyatı :50 – 130 TL

  Share.
  Leave A Reply