Beymen kozmetik, ev-mobilya, çocuk, teknoloji alanında kendi tasarımları dahil birçok ürün sunuyor. Sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak en güzel hediyeleri bulmanızı kolaylaştırıyor. Parfüm, kupalar, kıyafet gibi çeşitli alternatiflerle özel günlere hediye almanızı kolaylaştırıyor. Aradığınız hediyeyi internet adresinde bulabilirsiniz.

  Ağaç Ve Ev Formlu Cam Küre

  Ağaç Ve Ev Formlu Cam Küre arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz hoş bir üründür. Kürenin içerisinde ağaçlar, ev, insan figürleri yer alıyor. Bu sezonun ürünü olan küreyi arkadaşınıza ev hediyesi olarak alabilirsiniz. Yılbaşı temasıyla nostalji severler için idealdir. Melodi ile ışık özelliği oldukça güzeldir. Raf, sehpa, komodin benzeri yerlerde evlere sıcaklık katar.

  Siyah Deri Tavla

  Arkadaşınıza, ailenize, sevdiğinize hediye almanız için özel gün olması gerekmez. Onlara sevginizi göstermek, mutlu etmek istediğiniz her an hediyeler alabilirsiniz. Siyah Deri Tavla % 100 deridir. Klips kapatması bulunur, 2023 sonbahar/ kış ürünüdür. Oyunları seven, koleksiyon yapan kişiler için ideal hediyelerdendir. Kaliteli, şık satranç takımı ailenizle keyifli anlar geçirmeyi sağlayan özel hediyedir.

  Siyah Kadın Kanvas Büzgülü Çanta

  Siyah Kadın Kanvas Büzgülü Çanta kullanışlıdır. Fermuarlı iç cep, büzgülü ağzı, omuz askısıyla eşinize veya kardeşinize hoş bir hediye olabilir. Eşyaların güvenle taşınmasını sağlar. Zamansız renklerden olan siyah ile kahverenginin uyumunu yansıtır.  Spor giysilerinizle birlikte görüntünüzü kusursuz hale getirir. Klasik kıyafetlerle de uyumlu ürünü sevdiklerinizi ya da kendinizi mutlu etmede kullanırsınız.

  Bordo 3lü Kadın Deri Hediye Seti

  Hediye almak her insanı mutlu eder. Özellikle kadınlar zamanlı zamansız jestlere bayılır. Bordo 3lü Kadın Deri Hediye Seti özel günlerde ya da içinizden geldiği için alabileceğiniz bir hediyedir. Sette bir anahtarlık, 1 adet fular ve dört bölmeli deri cüzdan vardır. Kumaş ila deri karşımı ürün 2023 kış koleksiyonuna aittir. İndirimli satılan ürünle sevdiğiniz mutlu edersiniz.

  Beymen çeşitli ürünlerin tasarım ve satışını yapan güçlü bir markadır. Sevdiklerinize yakışan hediyeyi https://www.beymen.com/ hemen bulup, alın.

  Share.
  Leave A Reply