Avon yıllardır her kadının ilk tercihi arasında olan bir kozmetik markasıdır. Kusursuz güzellik sunan markanın canlı, romantik, sıcak ve enerjik kokuları barındıran parfüm koleksiyonuyla hareketlenin. Bahar esintileri içeren eşsiz kokularla en uygun fiyatlara tanışın.

  Wish of Love EDT Kadın Parfüm Bahara Özel Ambalaj

  Wish of Love EDT Kadın Parfüm Bahara Özel Ambalaj çiçek buketini andırıyor. Sandal ağacı, gül ve kızılcık kokularından oluşan parfüm romantizmi doruklara çıkarıyor. Kiraz çiçeklerinin özünü taşıyan ürün sıcak ve çekicidir. Kadınsı bir koku arayanlar için doğru karar olan bu ürünü sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. 50 ml olan parfüm kalıcı kokusuyla uzun süre kullanmanıza olanak veriyor.

  Avon Maxima Icon Kadın Parfüm

  Avon Maxima Icon Kadın Parfüm ile benzersiz bir kokuya sahip olun. Tanrıça çiçeği olan eşsiz Hppolyta çiçeği, deri notaları ve mandalinanın canlandırıcı özellikleriyle dolu bu parfüme hemen sahip olun. İyi hissetmenizi sağlayacak benzersiz bir kokuya sahip olmayı isteyen kadınların tercihi olan parfüm tüm gün canlı kalmanızı sağlıyor.

  Perceive Kadın Parfüm

  Perceive Kadın Parfüm sarı frezya, beyaz biber ile gardenya kokularının muhteşem birleşimidir. Oryantal ve çiçeksi kokuları sevenlere uygun olan parfüm canlandırıcı etkiye sahiptir. Eğlenceli ve kendine güvenen kadınların kokusu kalıcıdır. Günlük ya da özel günlerinizde aradığınız canlandırıcı etkiyi bırakan kaliteli bir parfümdür.

  Incandessence Kadın Parfüm

  Incandessence Kadın Parfüm kalıcı etkiye sahip bu ürün en popüler tercihlerdendir. Beyaz şakayık, elmas orkide ile frezya notalarını birleştiren parfüm 2 gün boyunca üzerinizde kalır. Pozitif ve enerji dolu olmanızı sağlayan formül bütün tazelik hissi veriyor.

  Far Away Aurora Kadın Parfüm

  Far Away Aurora Kadın Parfüm Bourbon vanilya, nilüfer ile gül özlerinin benzeri karışımıdır. Far Away serisine yeni katılan ürün kalıcı ve ferah kokusuyla dikkat çeker. Gün boyu taze ferahlık sunan parfüm gün içinde ya da özel günlerde kullanıma uygun.

  Kozmetikte dünya devi olan Avon ürünlerini elde etme çok kolay. Tek yapmanız gereken https://kozmetik.avon.com.tr/ adresine tıklamak.

  Share.
  Leave A Reply