Tüm dünyada güzellik ve kişisel bakım ürünleri ile kalite ve güvenlik standartlarına sahip olan Avon kadınların seçimi. Her geçen gün birbirinden güzel ürünleri tüketiciler ile buluşturan firma en iyi güzellik şirketi olarak fark yaratıyor.

  Anew Hydra Pro Vita D Su Bazlı Krem 50 Ml 

  Sahip olduğu provita de teknolojisi ile 72 saat nemlendirme gücüne sahip olan Anew hydra pro vita D3 su bazlı krem 50 ml nemi hapsederken sağlıkla parlayan bir cilt görünümü oluşturuyor. Cildin ihtiyaç duyduğu günlük d vitamini üretimini destekliyor ve böylelikle cilt bariyerini güçlendiriyor.

  Avon Nutra Effects Radiance 5 – İn- 1 BB Krem 30 Ml 

  Normal ciltler için özel olarak geliştirilen doğal içerikli formül Avon nutra effects radiance 5-in-1 BB krem 30 ml doğal ve kusursuz bitiş sağlıyor. Cilde canlı bir görünüm verirken doğal güzellik sunan ürün papaya özüne sahip.

  Care Salatalık, Aloe Ve Mentollü Çok Amaçlı Krem 400 Ml 

  Dermatolojik olarak test edilen ve tüm cilt tipleri için ideal bir kullanım sunan care salatalık, aloe ve mentollü çok amaçlı krem 400 ml cilde ferahlık etkisi sağlıyor. Nemi hapsederek uzun süreli nemlendirme sağlayan ürün 400 ml ölçüsü ile ideal kullanım özelliğine sahip.

  Avon Care Çay Ağacı Özlü Çok Amaçlı Krem 400 Ml

  El, yüz ve vücut için uygun olan Avon care çay ağacı özlü çok amaçlı krem 400 ml hafif yapısı ile kolay emiliyor. E vitamini, antioksidanlar ve çay ağacı özü ile geliştirilen ürün cilde 24 saat nemlendirme kazandırıyor.

  Care Kakao Yağı İçeren Çok Amaçlı Krem 400 Ml 

  Cildi besleyen ve üçü bir arada etki sağlayan care kakao yağı içeren çok amaçlı krem 400 ml normal ve kuru ciltler için ideal bir ürün. Dermatolojik olarak testlerden geçen krem cildi beslerken nemlendiriyor ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

  Birbirinden güzel kokulara sahip olan Avon parfümlü kremler hem kadın hem de erkekler için sayısız seçeneğe sahip. İyi hissettiren ürünler için kozmetik.avon.com.tr internet sitesini inceleyerek size özel krem seçimini yapabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply