atilla-tas
    Atilla Taş 14 Şubat sevgililer Günü Klibi, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken birçok sosyal medya kullanıcısı bu güne özel videolarını internette paylaşıyor. Gerek sevgililer gününü tiye alan videolar gerekse aşkını bir videoya sığdırıp sevgilisine anlatmaya çalışanlar ya da 14 Şubat kampanyanlarını müşterilerine duyurmaya çalışan şirketlerin görsel içerikleri ile şu sıralar sosyal medyada 14 Şubat furyası esiyor.

    Bu Sevgililer Günü akımına en çarpıcı içeriklerden birini de Atilla Taş sunmuş. Sanatçının zamanında çok tutan şarkısı Ham Çökelek’in sözlerini değiştirerek oluşturduğu video klip bu 14 Şubat’ın akılda kalan içeriklerinden olacak gibi.

    Şarkının sözlerinde son dönem sosyal medya terimlerine yer veren ve bu terimlerle sevgisini anlatmaya çalışan Atilla Taş klipin sonunda da yine geçtiğimiz günlerde sosyal medyada büyük yankı uyandıran Jean-Claude Van Damme’lı Volvo reklamına göndermede bulunuyor. Ayrıca yine klipte caps kültüründen,Flappy Bird oyununa,İlberalizm akımından,kendisinin Yunanistan’a itelenmesine kadar birçok noktaya değiniyor Atilla Taş.

    Share.
    Leave A Reply