Amatör ve profesyonel sporcular için tasarladığı ayakkabılar ve gerekli olan diğer materyaller ile spor aktivitelerine rahatlık ve şıklık katmaya devam ediyor. Profesyonel spor ayakkabıları dünyada en sevilen ve tercih edilen marka olan ASİCS temelleri 1949 yılına dayanıyor. Kendi ürettiği sporcu ayakkabıları ile dünya spor faaliyetlerinin trendini belirliyor. Sporcu ayakkabıları ve aksesuarları ile dünyanın farklı yerlerinden sporcular ulaşmaktadır.

  NOVABLAST SPS

  Koşu ayakkabısı olan Novablast SPS konforlu olmasını yanında aynı zamanda şık bir tasarımdır. Nefes alabilir kumaştan üretilmiştir. Koşu ayakkabıları için önemli olan yer tutuşunu gerçekleştiren dış taban tasarımı mevcuttur. NOVABLAST SPS ayakkabı tasarımı günlük kullanım içinde uygundur. Hava akışı ile koşu boyunca ayaklarının serin kalmasını sağlamaktadır. Kesin ve iddialı tasarımı ve sıçrama etkisini arttıran yapısı ile oldukça kullanışlı bir ayakkabıdır.

  UB3-S GEL-NIMBUS 9

  Ortak bir tasarım ürünü olan UB3-S GEL-NIMBUS 9 özel file kumaşlar ve sentetik deri ile birleştirerek üretilmiştir. Önceki tasarımı olan Saya modelinin orjinalliğini korumuştur. İçerisinde yüzde 30 geri dönüştürülmüş malzemeler yer almaktadır. Görünüşü ile iddialı bir ayakkabıdır. Ayakkabı ayağı tamamen sararak sabit kalmasına olanak tanımaktadır. Hava alabilen yapısı ve deri şıklığı ve sağlamlığı içerir. Yol tutuşu ve dengesi yüksek  spor ayakkabı arayanlar için en iyi seçimlerden bir tanesidir.

  GEL-NIMBUS 24

  Ayağı tamamı ile saran Gel-Nımbus 24 erkek koşu ayakkabısıdır. Özel file kumaşı ile nefes alabilir. Koşu sırasında düzenli bir performans sağlamaktadır. Barındırdığı yastıklama teknolojisi ile yumuşak adımlar sağlar. Reklektif teknolojisi sayesinde karanlık ve loş ortamlarda görünürlük sağlamaktadır. Geri dönüştürülmüş malzemeler içerir. Üretiminde uygulanan teknolojiler ayakkabının uzun yıllar dayanmasına imkan vermektedir. Konforlu ve doğa dostu bir ayakkabı. Rengi ve görüntüsü ile şıklığı tamamlıyor.

  GEL-1130

  Sahte deri ve özel file karışımı ile tasarlanarak üretilen Gel-1130 koşu ayakkabısı 2088 saya orjinalliğini yansıtmaktadır. Geri dönüştürülmüş polyester üretiminde yer almıştır. Sürdürülebilir boya teknolojisine uygun üretilmiştir. Retro ve spor şıklığını bir arada sunmakta olan ayakkabı gelişmiş kavrama ve nefes alma teknolojisi içerir. Spor sırasında yaşanabilecek kazalara karşı bir koruma için ayakları kavrayarak stabil kalmasını sağlamaktadır.

  HS3-S GEL-NANDI SP V G-TX

  Bir basketbol ayakkabısı örnek alınarak tasarlanmış olan HS3-S GEL-NANDI SP V G-TX bir spor ayakkabıdır. Su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Taban yastıklama sayesinde yumuşak adımlama sağlamaktadır. Ağır hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Malzemesi ile oldukça rahat ve gösterişli bir görüntü elde edilmiştir. Şıklık ve dayanaklığı bir arada arayan kullanıcılar için ideal bir spor ayakkabıdır.

  Konfor, rahatlık, şık ve dayanıklı ürünleri ile her yaştan insana hitap  eden ASİCS en sevilen spor ayakkabı markalarındadır. Her ürettiği ayakkabı ile yeni bir trend oluşturmaktadır. Profesyonel sporcuların tercih ettiği bir birinden şık ve rahat yüzlerce ayakkabı siz https://www.asics.com.tr/ sitende beklemektedir.

  Share.
  Leave A Reply