Takılar içinde devamlı değişen bir trend vardır. Son dönemlerde takılarda özellikle yüzüklerde moda büyük farklılıkla yaratmaktadır. Çift yüzükleri yani alyanslar bu değişimden çok etkilenmez. Bazı alyans modellerine değişiklikler olsa da bazı modeller asla değişmez.

  Klasik Bombeli Altın Alyans

  Yeni bir hayata ilk adımı atarken tercih edilen Ariş pırlanta klasik çift alyansı desensiz bir tasarımdır. İçi dolu olan evlilik alyansı 3mm kalınlığındadır. Özel üretim olan çift yüzükleri istenen renk altınla yaptırılabilir. Parmak ölçülerine göre yapılan ürünler özel üretim kapsamındadır.

  Piramit Motif Altın Evlilik Alyans

  Bir ömür taşıma için takacağınız yüzüklerinizin sevdiğiniz tarzda olmasına dikkat etmelisiniz. Takacağınız modelin rengi ve taş olup olmaması gibi ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Hem klasik hem de modern bir tasarımlar ilginizi çekiyorsa bu model sizin için idealdir. Bu ürünler kişilere özgü modeller olduğu için değiştirilmezler.

  Pırlanta Evlilik Alyansı

  Uzun yıllara dayanan deneyimi çit yüzüklerinde de gösteren Ariş Pırlanta mutluluğunuza eşsiz tasarımlarıyla ortak oluyor. Aşkınızın sembolü olacak mat-parlak yüzükler yuvarlak kesim ve f rengiyle üretilmiştir. Unutulmaz ve şık bir tasarımla evliliğini taçlandırmak isteyenlere uyun bir modeldir.

  Modern Tarz Beyaz Altın Tektaş Pırlantalı Alyans

  Kişiye özel ölçülerle üretilen bu model beyaz altındandır. 14 ayar alan yüzükler içi dolu olarak sizlere sunulur. Sevginizi gösterme için her an parmağınızda olacak olan yüzükler modern tarzı kesime sahiptir.  Özel üretime giren çift alyanslarınızın 6 ay içinde ölçü değişimini yapabilirsiniz. İçlerine istediğinizi yazdırabileceğiniz modelde yuvarlak kesim 0,05 Ct, f renk SI berraklığında pırlanta taşlar kullanılmıştır.

  Pırlantalı İki Renkli Alyans

  Sevginin ve evliliğin simgesi çift yüzükler modayı takıda takip edenlere uygun alternatiftir. Beyaz ve satı renklerini kombinleyen modern tasarımı ile bu model çiftlerin takmaktan mutlu olacakları eşsiz bir üründür. Çift renk kullanılan ve modern stilde üretilen yüzük minik pırlantalarla süslenmiştir. Aşkın sembolü olan yüzüğünüzü her zaman rahatlıkla takabilirsiniz. Modern çizgiler barındıran iki renkli alyans günlük kullanıma uygundur.

  Share.
  Leave A Reply