Colins kalitesinde sunulan kıyafetler her kesim ve yaş grubuna hitap eder. Klasik ya da spor giyime ek antrasit giyim ürünleri de markanın güvencesinde sizlere sunuluyor. Tarzınıza uyan marka ve modelleri görme için Colins’ e gidin.

  Antrasit Giyimde Colins!
  Antrasit Giyimde Colins!

  Regular Fit Baskılı Antrasit Kadın Kısa Kol Tişört

  Sade bir tasarımı olan Regular fit baskılı antrasit kadın kısa kol tişört yüzde yüz pamuktur. Dolayısıyla yaz sıcaklarında en sık tercih edilen ürünlerdendir. Bisiklet yaka olan ürünün ön kısmındaki baskı modele biraz hareket katar. Normal kesim ürün günlük giyimde en iyi kaliteyi sunar. Mini etekler, taytlar, şortlar ve jeanler ila giyildiği zaman bu ürünle oldukça şık bir görüntü yakalarınız.  Arkadaş buluşması ya da alışveriş için spor ayakkabı ile kot şort kombini günü kurtarır.

  Ekoseli Düşük Bel Dar Kesim Düz Paça Antrasit Kadın Pantolon

  Dar kesim ve düşük bel olan bu ürün oldukça şık bir duruş sergiler. Ekoseli düşük bel dar kesim düz paça antrasit kadın pantolon tek renk üstler ile kombinlenir. Klasik bir tarza sahip ürün çeşitli şekillerde değerlendirilebilir. Tek renk bej gömlek ve düz ayakkabılar ofise gitmeye yeter. Ayrıca iş kombini için beyaz gömlek ve deri ceket seçimi de ofis stilinizin kusursuz olmasını sağlar. Koyu renk tercihleri de bu model ila hoş bir görüntü yaratmaktadır. Elastik, poliester ve viskoz karışımı bir kumaştan üretilen pantolon doğru parçalarla bir araya geldiğinde oldukça şık görünmenizi sağlar.

  Antrasit Kadın Elbise

  Antrasit giyimde gözde parçalardan bir tanesi her zaman olduğu elbiselerdir. Her kadının dolabında tüm mevsimlere uygun mutlaka birkaç model elbise olur. Antrasit kadın elbise de kesimi ve hoş görünümüyle dolabınızdaki yerini almalıdır. Dar kesim olan elbisenin yaka kısmı karedir. Poliester ve viskoz karışımı örme kumaştan tasarlanan ürün oldukça rahattır. Günlük ve ofis için kullanılan elbise takılar ve ayakkabılarla tarzını göstermenizi sağlar.

  Colins, yediden yetmişe her yaş grubuna hitap eden ürünler tasarlar. Modanın öncülerinden olan bu markanın kıyafetlerini https://www.colins.com.tr/ üzerinden dakikalar içinde alabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply