hugh_jackman

  2014’ün Mart ayında mükemmel bir konser vererek İstanbulluları kendine bir kat daha hayran bırakmayı başaran, ancak ertesi günkü konserini ses tellerinde yaşadığı hastalık nedeniyle iptal etmek zorunda kalan Hugh Jackman, bir sene sonra bir sahneye daha hazırlanıyor ülkemizde. ”Wolverine”, ”X-Men”, ”Les Misérables (Sefiller)” ve ”Real Steel” gibi filmleriyle dünyaca üne sahip olan sanatçı oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık ve dansçılıktaki hünerlerini de gösterecek. An Evening With Hugh Jackman gösterisinin biletlerini aşağıda vermiş olduğumuz linkten, biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

  An Evening With Hugh Jackman Biletleri

  Gösteride 32 kişilik bir orkestra ve dansçılar Jackman’a eşlik ediyor. “Singin’ in the Rain ve Guys and Dolls” gibi klasik olmuş müzikallerden yorumların yanı sıra sanatçının vatandaşı olduğu Avustralya’nın yerli Aborjin kültürü ile “The Boy from Oz (Oz’lu Çocuk)” adlı ve kendisine Tony Ödülü kazandıran filmde canlandırdığı Peter Allen’ın bestelerine de yer veriliyor. Sanatçı gösteriyi genelde doğaçlama bir şekilde sürdürüyor ve etkileyici iletişimi ile gösteriyi canlı ve eğlenceli tutuyor.

  Kariyerine Avustralya tiyatrolarında başlayan dünyaca ünlü film yıldızı Hugh Jackman; 2004 yılında Tony Ödülleri’ni ilk sunuşunda, Broadway’deki ilk rolü olan “The Boy from Oz” ile de bir ödül aldı. 2009’da son James Bond Daniel Craig ile birlikte sahne aldığı ve ‘hit’ olan “A Steady Rain (Sıkı bir Yağmur)” ile Broadway’e tekrar döndü ve bunu 2011’de solo konser performansı “Hugh Jackman – Back on Broadway” takip etti. 2012 yılında ise “Les Misérables” (Sefiller) müzikal sinema filminde Jean Valjean karakterini canlandırdı.

  Orkestra: Filarmonia İstanbul Orkestrası

  Müzikal Direktör: Patrick Vaccariello
  Piyano: Jim Laev
  Gitar: JJ McGeehan
  Bateri: Brian Brake
  Avustralyalı Müzisyenler: Paul Boon & Nate Mundraby

  Dansçılar
  Robin Campbell
  Anne Otto
  Lara Seibert
  Emily Tyra

  Sahne Yönetmeni: Kim Vernace
  Koreograf: Angie Canuel
  Kostüm Tasarım: Heidi Neven
  Video: Alex Nichols

  Share.
  Leave A Reply