Yazılımsal ve teknik anlamda güncel donanımlar sunarak e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği seviyeye getiren allesgo.com uluslararası marka olma yönünde ilerliyor. Elektronik ürünlerden kozmetik ve kişisel bakıma, anne bebek ürünlerinden film ve müzik koleksiyonuna kadar binlerce ürünle buluşmaya hazır mısınız?

  Klasik Gitar Junior Manuel Raymond MRC87SB

  Müzik ruhu dinlendiren aktivitelerden birisidir özellikle enstrüman çalmak her yaştan insanı hem fizyolojik hem de mental olarak iyileştirir. Müzik dendiğinde en sık tercih edilen enstrümanların başında göz alıcı klasik gitar junior manuel raymond MRC87SB yer alıyor. Hem profesyonellerin hem de yeni öğrenenlerin tercihi olan ürün farklı tasarımları ile öne çıkıyor.

  1.sınıf malzemeler kullanılarak üretilmesi kalite sunarken tarzınızla duygularınızı müzeye yansıtmanıza yardımcı oluyor. Gövdesi farklı ağaç gruplarından tasarlanırken telleri değişik maddelerden üretiliyor. Müzik kulağınızı geliştiren ürün kılıf hediyesi ile birlikte sunuluyor.

  Roof R-1100 Kablosuz UHF 1 Yaka Mikrofonu

  Tek kanal 2 anten uhf telsiz mikrofonun çalışma frekansı 470-694 MHz. Roof R-1100 kablosuz uhf 1 yaka mikrofonu LCD ekran. Af çıkış voltajı ayar düğmesi, 32 kanal, pll kontrol gibi özelliklere sahip. Ürünün diğer özellikleri ise af çıkış değişikliği kulaklık/ses çıkışı, pilotun kilidi, rack aparatı. Frekans tepkisi 50 Hz-15 khz-3db, güç kaynağı 2aa pil standing, çalışma süresi yaklaşık 8 saat.

  Dijital Silent Piyano Dominguez DP735WN

  88 tuş ve lcd ekran göstergeye sahip olan dijital silent piyano dominguez DP735WN tuş hassasiyeti özelliği bulunan orijinal piano tuş ebatlarında tuş takımı ile öne çıkıyor. Stili 160 çeşit mükemmel otomatik akor akompaniman. 80 çeşit değişik tarza demo, 128 çeşit polifoni, 356 GM sabit enstrüman ses seçeneği, 20 çeşit folk müzik ve 2 grup perküsyon tuş takım seçeneği bulunuyor.

  Tek kanal, çoklu ve birleşik kanal kayıt özelliğinin yanı sıra akompaniman volume ve cent ayarlama özelliği dikkat çekiyor. Efekt kontrolü touch, chorus, reverb, dual, keyboard split.

  Online ticaret hacmi ile üreticileri tüketicilerle buluşturan allesgo.com internet sitesi her anlamda mükemmel. Farklı dijital satış modeli büyüsüne kapılarak aradığınız markalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply