Aerosmith konserine bilet kazan!

aerosmith

Rocknroll müziğin gelmiş geçmiş en önemli gruplarından biri olan Aerosmith bildiğiniz gibi Mayıs ayında ülkemize geliyor. Mayıs’ın 14’ünde sahne alacak olan grup binlerce kişi tarafından beklenirken bilet fiyatlarının beklenenden çok daha pahalı olması bizleri üzmüştü ancak yine de konsere katılmamıza engel değil. Halen bilet almadıysanız Karnaval.com’un başlatmış olduğu kampanya hakkında bilgilendirmek istiyoruz sizleri. Siz de Karnaval.com’a üye olarak Aerosmith konserine çift kişilik bilet kazanabilirsiniz. Detaylar aşağıda!

 

Rock’n Roll’un efsane grubu Aerosmith, dünya turnesi kapsamında 14 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul’da İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

Aerosmith İstanbul Konseri Radyo İletişim Sponsoru Karnaval.com, bu muhteşem konsere her gün çift kişilik davetiye veriyor!

Tek yapmanız gereken, Karnaval.com websitesinde sağ üst köşede bulunan Üye Girişi bölümünden giriş yapmanız veya Üye Ol bölümünden üye olmak. Üyelik ekranında alt tarafta bulunan “Aerosmith İstanbul konserine katılmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, konsere çift kişilik davetiye kazanma şansını hemen yakalayın!

Her günün kazanan ismi, ertesi gün bu sayfadan duyurulacaktır.

14 Mayıs 2014 Aerosmith İstanbul konseri yarışması katılım koşulları için tıkla!

Türkiye’de ilk kez konser verecek olan grup, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü Music From Another Dimension’dan da şarkılar seslendirecek.

Rolling Stone dergisinin “Tüm Zamanların En Büyük 100 Sanatçısı” listesinde yer alan Aerosmith, 66,5 milyonu ABD sınırları içinde olmak üzere, sattığı 150 milyon albüm ile “gelmiş geçmiş en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu” olarak tarihe geçti. 2001 yılında Rock and Roll Hall of Fame tarafından onurlandırılan grup, başta 4 Grammy ödülü olmak üzere birçok ödülün de sahibi…

Aerosmith, Steven Tyler (vokal), Joe Perry (gitar), Tom Hamilton (bas), Joey Kramer (davul) ve Brad Whitford’tan (gitar) oluşuyor.

AEROSMITH İSTANBUL KONSERİNE ÇİFT KİŞİLİK DAVETİYE KAZANANLAR:

3 Nisan 2014 Perşembe
Tuncer Karabina

4 Nisan 2014 Cuma
Emre Okuyucu

5 Nisan 2014 Cumartesi
Gülay Koç

6 Nisan 2014 Pazar
Ömer Sentuna

7 Nisan 2014 Pazartesi
Özge Bulat

8 Nisan Salı
Nadir İlkis

9 Nisan Çarşamba
Eda Hoşgör

10 Nisan Perşembe
Laden Akyıldız

11 Nisan Cuma
Rahmi Bayram

12 Nisan Cumartesi
Eda Hocaoğlu

13 Nisan Pazar
Emre Polat

14 Nisan Pazartesi
Burak Çengelci

15 Nisan Salı
Dilek Topaç

Yanıt bırak

Copyright © 2014 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }