Açık Sahne etkinliği ile her yıl adından söz ettirmeyi başaran gazeteci Tolga Akyıldız, yine güzel bir organizasyon ile 9 Mayıs günü İstanbullulara müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.  Etkinliğin bu sene 17.kez düzenlenecek ve yine Beşiktaş’taki IF Performance Hall’de gerçekleştirilecek. Konserde çok sayıda ünlü isim ve sanatçı bir araya gelecek.

    Ünlü Sanatçılar 9 Mayıs Günü Açık Sahne’de!

    Tolga Akyıldız tarafından düzenlenen Açık Sahne etkinliğinde şimdiye dek 150’yi aşkın sanatçı ağırlandı. 2018 organizasyonunda ise yine birçok ünlü sanatçı 9 Mayıs günü %100 Açık Sahne etkinliğinin gerçekleştirileceği IF Performance Hall’de olacak!

    Organizasyona bu sene katılacaklar arasında Türk rock müziğinin en önde gelen gruplarından Bulutsuzluk Özlemi, caz esintili parçalarıyla Jehan Barbur, birçok şarkısı dillere dolanan başarılı grup Yüksek Sadakat, reggae tarzı müziği ile dikkat çeken SATTAS bulunmaktadır. Ayrıca yeni sanatçılar arasında yer alan Damla Pehlevan, Seran Bilgi ve Yaşlı Amca gibi önemli müzisyenler de 9 Mayıs günü etkinlik alanında müzik severlerle buluşacaklar.

    Share.
    Leave A Reply