The Radio Dept. İstanbul Türkiye Konseri 2013

The Radio Dept.

Alternative rock’ın şu andaki en iyi isimleri arasında gösterilen The Radio Dept. İstanbul’a geliyor. 1995 yılında ilk çalışmalarına başlayan grup bu ana kadar çıkardıkları albümlerle büyük başarılar elde ederken birçok ödül de kazandı. İlk albümünü 2003 yılında piyasaya süren The Radio Dept., bu tarihten önceki dönemde belirli yerlerde cover şarkılarla ve kendi yazdıkları şarkılarla sahne alıyorlardı. Ardından bir prodüksiyon firması tarafından keşfedilen gençler şimdi dünyanın en iyi alternatif rock grupları arasında.

The Radio Dept, 1 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.30’da Salon İKSV’de sahne alacak. 2003 yılında çıkardıkları ilk albümleriyle yılın en iyi 50 albümü sıralamasında kendilerine 9. sırada yer bulan The Radio Dept. en son 2011 yılında bir albüm çıkarmıştı. Daha önce ülkemizde hiç konser vermeyen grup bu sefer ilk kez Türk hayranlarıyla buluşacak. Akşam 21.30’da başlayacak olan konserin fiyatları ise şöyle:

Tam kişi : 35 TL
Öğrenci indirimi : 25 TL

Fiyatlar da oldukça uygun gözükürken yükselişte olan bu grubu bu döneminde bu kadar uygun bir fiyata kaçırmamanızı öneriyoruz. Biletler biletix’ten ya da girişte alabilirsiniz.

Yanıt bırak

Copyright © 2013 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }