Tarkan Harbiye Konseri 2013

tarkan_konser

5 gün arka arkaya konser vereceği bir maratonun startını vermiş olan megastar Tarkan geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Alanını doldurdu. Her zamanki gibi yine bir mükemmel bir konserin altına imza atmış olan ünlü sanatçıyı toplam 8 bin kişi izledi. Harbiye’nin kapasitesi bu kadara yetmiyor, o yüzden merdivenler de full doldu. Aysel Gürel’in anısına konserine onun için seslendirmiş olduğu Firuze şarkısını söylesene Tarkan’a Aysel Gürsel’in kızı Mehtap Ar da ayağa kalkarak eşlik etti. Konser sırasında neredeyse hiç konuşmadan sürekli şarkı söylemeye devam eden Tarkan beşinci şarkıdan sonra kısa bir ara verdi ve seyircilerine şu sözleri itham etti:

“Heyecanımı daha yeni yendim. İnanın sizlerle birlikte olmak kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel. Biliyorum hepiniz kudurmak istiyorsunuz. Bundan sonra hareketli şarkılarla devam edeceğim. Kopmaya hazır olun”

Tarkan’a konser sırasında da büyük bir sürpriz açıldı. Tarkan’ın hayranları tam beş metrelik bir pankart açtı. Pankartta “Sevdamız sana feda olsun, sen var oldukça biz sana taparız” yazıyordu. Bu jestleri için hayranlarına bir kez daha teşekkür eden Tarkan birkaç şarkı daha söyledikten sonra gelen herkese teşekkür edip sahneden ayrıldı. Tarkan’ın konserleri halen devam ediyor, ama başka şehirlerde.

Yanıt bırak

Copyright © 2013 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }