Güvenli online alışverişin adresi haline gelen Happy ile evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamanıza olanak sağlar. Gerek evin gerekse ailenin ihtiyaçlarına yönelik tüm ürünleri paylaşan markalardan bir tanesidir. Üstelik her bir ürünün piyasanın altında olan fiyatları dahilinde paylaşılmasına özen göstermektedir.

  Dr. Beckmann Fırın Temizleyici 375 ml

  Mutfak alanında hijyenden ödün vermemek gerekir. Bunun için de doğru temizlik ürünlerine başvurmak ve yine doğru şekilde kullanmak önem arz ediyor. Örneğin Dr. Beckmann fırın temizleyici 375 ml olarak tasarlanmış ve derinlemesine temizlik imkanı sunmuştur. Bu mucizevi temizlik ürünü:

  • Kokusuz olacak şekilde hijyeni destekler.
  • Kolay kullanımı ile hijyeni mutfağa taşır.

  Özel formülünden kaynaklı uzun uzadıya ovalama yapmanız gerekmez. Nitekim fırın ovalamaları neticesinde çizikler meydana gelir ve hoş olmayan görünümler ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçmek adına doğru temizlik malzemelerinden tercihte bulunmak gerekir. Yağ lekelerini ve kirleri ortadan kaldırmak Dr. Beckmann ile mümkün olacaktır. Üstelik ağır bir hijyen kokusu bırakmadığı için rahatlıkla kullanılabilen temizlik ürünleri arasındadır.

  Komili Riviera Zeytintağı 3 Lt.  

  Mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ürünler tek bir adreste toplandı. Örneğin zeytinyağı arayışında olanlara en uygun fiyatlarla tüm alternatifler paylaşılır. Bunlar arasında olan Komili Riviera zeytinyağı 3 lt olacak şekilde yerini almıştır. Ayvalık zeytinleri ile hazırlanan yağın, doğal özlerden kaynaklı başı çektiği açık durumda.

  Zeytinin has kokusunu ve tadını almak isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Gerek sıcak gerekse soğuk yemeklerin her birinde kullanılabiliyor. Keyifle tüketilen zeytinyağını 3 litre olan tenekesi eşliğinde satın alabilirsiniz. Nitekim sık sık tüketenlerin önceliği litreyi dikkate almak oluyor. Bunun üzerine gramajı fazla olanlar daha avantajlı geldiği için tercih ediliyor.

  Fairy Professional Güçlü Yağ Sökücü 750 Ml.

  Yağlardan zahmetsizce kurtulmak artık çok kolay. Bunun için etkili bir formüle sahip olan Fairy Professional güçlü yağ sökücü 750 ml tercihinde bulunanlar yağ görünümlerinin önüne geçecektir. Görünümlerinden ziyade derinlemesine temizlik sağlayarak mutfağın hijyenini güçlendirecektir. Yağ sökücü formülü ile herkesin tercihi haline gelen ürün:

  • Karbonize olan yağların dahi giderilmesinde etkili olacaktır.
  • Fırın ile ızgara temizlikleri için kullanılabilir.

  Mist oluşumunun önüne geçmek adına özel formüllere yer verilmiştir. Bu haliyle her türlü yerin ve mutfak gerecinin hasar görmeden temizlenmesi esas alınır. Köpük aplikatörü dahi bulunur ve bu sayede hijyen desteklenir. Üstelik rahatsız edici bir koku bırakmaz. Görüldüğü üzere aranılan tüm özelliklere sahip temizlik ürünlerinden bir tanesidir.

  Eti Litalif Yulaf Ezmesi 500 Gr

  Kahvaltılarını daha zengin ve sağlıklı tutmak isteyenlerin tercihi yulaflardan yana oluyor. Özellikle de Eti Litalif yulaf ezmesi 500 gr eşliğinde sağlığı sofralara getirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Nitekim bu eşsiz lezzet yüksek lif oranı ile sağlığa dost olduğunu kanıtlamıştır. Aynı zamanda içerisinde hem protein hem de karbonhidrat mevcut durumda.

  Günlük ihtiyacınız olan tüm besin değerlerine tek bir pakette ulaşmanız mümkün olacaktır. Süt ile pratik bir şekilde hazırlanan yulaf ezmesi içerisine istediklerinizi katarak farklı lezzetler dahi elde edebilirsiniz. Öyle ki kuruyemişler ve meyveler ile zenginleştirilebilir. Bu haliyle lezzetli bir kahvaltılık elde etmeniz kaçınılmaz hale gelir.

  Damak Tatlı Paketi 

  Baharatları ayrı ayrı almak yerine özenle hazırlanan paketler arasından tercihinizi yapmanız en doğrusu olacaktır. Örneğin Damak tatlı paketi bunlar arasında gösterilir ve sıklıkla ihtiyaç duyulan birkaç baharatı bir araya getirir. Adı üstünde içerisinde tatlı lezzetler yer alır. Bunlar:

  • Mavi haşhaş, Hindistan cevizi ve tarçın eklenmiştir.
  • Boncuk mix, kırılmış iç fındık ve da damla çikolata içerir.

  Her birinden 2’şer adet olacak şekilde paket içerisinde yerini almıştır. Bu haliyle toplamda 12 lezzet tek bir pakette toplanmıştır. Sık sık kullananların vazgeçilmez paketlerinden bir tanesidir. Üstelik ekonomik paket olarak adlandırılır ve tasarruf sağlamak isteyenlerin tercihi halindedir.

  Happy mutfağa dair tüm ihtiyaçları tek bir platformda toplamıştır. Gıdadan temizlik ürünlerine kadar tüm aradıklarınıza kolaylıkla ulaşırsınız. Her biri için https://www.happy.com.tr/ üzerinden siparişe geçmek sizin elinizde.

  Share.
  Leave A Reply