Guns N Roses birleşiyor mu?

Adrian Bayford adında bir loto talihlisinin tek rüyası Guns N Roses’ı 88 kadrosuyla sahnelerde görmek.

1989 yılında dağılmaya başlayan grupta ilk kopma Steven Adler tarafından gerçekleştirilmişti. Uyuşturucu bağımlısı olan Steven Adler grup üyelerinin ortak kararı doğrultusunda gruptan atılmıştı. 1991 yılında da Izzy Stradlin köpeğine daha fazla zaman ayırmak istediğini söyleyerek grubu terk etmişti ama grupla aralarında sorun yoktu. Gruptan ayrılmasının nedeni solist AXL Rose ile yaşadığı kişisel problemlerdi.

Bu ayrılıkları takip eden süreçte Axl Rose, Guns N Roses üyelerine zorla bir imza attırdı. Sözleşmeye göre grup sadece Axl Rose’undu. Bu sözleşmeyi imzalamamaları halidne grubu terk edeceğini söyleyen Axl Rose’ı kıramayıp bütün üyeler sözleşmeyi imzaladı. 96 Yılında gruptan ayrılan Slash’i 97 yılında Duff izledi ve Guns N Roses’ın 87 kadrosundan sadece tek kişi, Axl Rose kaldı.

O gün bugündür bir araya getirmeye ne kadar çalışılsalarda Axl Rose bu isteği her zaman reddetmiştir. Ama şimdi birleşmeleri için 148 milyon sterlin veren bu loto talihlisinin teklifini geri çevirecek mi hep beraber göreceğiz.

Yanıt bırak

Copyright © 2012 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }