D&R Çeşitli İhtiyaçlara Çözüm!

Bizi eskilere götüren lakin günümüzün popüler bir yerine sahip olan plaklar, insanoğlunun ruhunu müzik ile doyurmasında büyük bir yere sahiptir. Bedenin olduğu yerde, aklın ve kalbin başka bir derinliklere akmasına ve müzik sarhoşu olmasına neden olur bu plaklar.

Sevgilerimle plak sanatçı Sezen AKSU

Sevgilerimle plak sanatçı Sezen Aksu; kulak paslarının silineceği ve eski zamanlara kısa bir yolculuk yapmanızı sağlayacak bu plaklar bir çok kişi tarafından tercih edilir. İçinde bir çok şarkıyı barındıran bu plak ruhunuzu müzik ile fazlasıyla doyuracaktır.

Oral- B pro 750 şarjlı diş fırçası seyahat kabı hediyeli- siyah 

Oral-B pro 750 şarjlı diş fırçası seyahat kabı hediyeli-siyah; kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Diş hekimlerinin önerdiği bu ürün diş etlerinde oluşan sorunların giderilmesine ve dişlerde oluşan plakların, lekelerin ortadan kaybolmasına yardımcı olur. Elektirikli başlığı sayesinde tüm dişlerin arasına girer ve hiçbir kalıntı bırakmaz. 2 dakikalık diş fırçalama süresi dolunca otomatik olarak size uyarı yollar.

Sony wireless noise canceling kulak üstü kulaklık mavi whxb900n

Sony wireless noise canceling kulaklık üstü kulaklık mavi whxb900n; müzik ruhundan arılamayan ya da ayrılmak istemeyenler için ister evde ister sokakta yürürken isterse de spor yaparken rahatlıkla yanlarında taşıyabilecekleri aynı zamanda şıklığın ve sadeliğin bir arada olduğu bu ürün bir çok kişi tarafından sevilen ürün kategorisindedir. 35 saat kullanılabilir pil ömrüne sahiptir. Kısa sürede hızlı şarj edebilme aynı zamanda uzun süre kullanabilme özelliğini içinde barındırır. Dışarıdan gelen gürültüleri önleme özelliğine sahip bir ürün. Kulaklarınızın pası silinsin plak çeşitler; ile müziği doya doya yaşamak için sitemize bir göz atabilirsiniz.

Yanıt bırak

Copyright © 2021 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }