Türk tüketicisi ile 1072 yılında buluşan Desa, ürün kalitesi ile adından söz ettiren markalardan bir tanesidir. Dünya çapında adını duyuran markanın ürün yelpazesi bir hayli geniş. Seyahat ürünleri, deri ceket veya postal gibi pek çok alternatif mağazalardan ziyade online platformda da karşınıza çıkacaktır.

  Ciana Kadın Deri Biker Mont

  Derisi ile adından söz ettiren markanın ürünleri uzun ömürlüdür. Hem dayanıklılığı hem de kalitesi ile adını duyurmayı başarmıştır. Bu şekilde üretilen Ciana kadın deri biker mont modeline dair:

  • İçeriğinde sadece koyun derisine yer verilmiştir.
  • Yakalı ve astarlı olarak tasarlanmıştır.

  Aynı zamanda ön kısmında kruvaze olarak metal fermuar yerini almıştır. Fermuar ile sınırlı kalınmamış bunun dışında metal çıtçıt eklenmiştir. Güvenli saklama alanlarını ön kısımdan paylaşır. 2 ayrı fermuarlı cep kısmına yer verilir. Hareketlilik için de dekoratif dikişler kullanılmıştır. Bu haliyle son modaya uyumlu hale gelen model, görenlerin beğenisini toplamaktadır. Özellikle de parlak derisi ve metal hareketleri ile öne çıkan deri montlardan bir tanesidir.

  Thomas Erkek Deri Mont

  Sade tasarımları beğenenler Thomas erkek deri mont tercihinde bulunabilir. Öncelikle ürün görsellerinden ne denli klasik bir model olduğu gösterilir. Bununla sınırlı kalınmaz ürün detayları da arka arkaya sıralanır. Örneğin gömlek yaka olarak tasarlanan montun yapım aşamasında sadece deri kullanılmıştır. %100 deri içeriği ile uzun ömürlü hale gelmiştir.

  Önden kapaması için fermuar yapısı eklenmiştir. Bunun yanı sıra ön cephede cepleri mevcut durumda. 2 ayrı cep alanında güvenli saklama imkanlarına yer verilir. Fermuar dışında düğme detaylarına da sahiptir. Şöyle ki yaka ve manşetlerin hareket kazanması adına düğme detayları eklenmiştir. Bunların dışında herhangi bir desen veya metal içermez. Klasik tarzın yansıtılması esas alınır.

  Bonny Erkek Deri Cüzdan

  Sadece dış giyim ile sınırlı kalınmadığı açık durumda. Bunun haricinde aksesuar tercihinde de bulunmanız esas alınır. Örneğin Bonny erkek deri cüzdan bunlardan bir tanesidir ve bir hayli talep görür. Nedeni ise hem klasik hem de spor tarza uyum sağlamasıdır. Erkek cüzdanına dair:

  • Sadece deri tasarımlara imza atılmıştır.
  • 4 adet kartlık ve 1 kapaklı bölmeye yer verilmiştir.

  Bunların yanı sıra kağıt para bölümüne sahiptir. Kullanım alanları sınırlı tutulmuş ve kaba görünümlerin önüne geçilmiştir. Aksine son derece sade ve pratik cüzdanlar arasında gösterilir. Bu durum sıklıkla tercih edilmesinde bir hayli etkilidir. Öyle ki kullanışlı model klasik tarzı ile herkesin beğenisi toplar. Birkaç renk alternatifi üzerinden istediğinizi seçmeniz beklenir.

  Halina Kadın Deri Sandalet  

  Markanın ürün yelpazesini hem kaliteli hem de zengin tuttuğu açık durumda. Nitekim ayakkabı modellerini de seçenekli tutar ve zevkinize göre istediğinizi seçmenizi bekler. Özellikle de deri ceketleri kadar sandaletleri ile adını duyuran markalar arasında gösterilir. Bu şekilde Halina kadın deri sandalet paylaşılır ve ürün özelliklerini dikkate alanlar siparişe geçebilir.

  Model diğer ürünler gibi sadece deri kullanılarak üretilmiştir. Astarsız olan sandalet modeli mevsim şartlarına göre tasarlanmıştır. Bu anlamda son derece hafif modeller arasında gösterilir. PU tabanlı olması da konforu ayağınıza getirdiğini gösterir. Sadece 3,5 cm kadar topuk boyuna sahiptir. Bu haliyle konforlu olduğu kadar şık modeller arasında da yerini almıştır.

  Wilder Erkek Deri Sneaker

  Sneaker alanında da adını duyuran ve sıklıkla talep gören markalardan bir tanesidir. Uzun ömürlü ve son derece kaliteli olan ayakkabılarından kaynaklı tam puan almıştır. Bu şekilde Wilder erkek deri sneaker modeline yer verilmiş ve talep görmüştür. Nitekim model:

  • %100 derisi ile klasik tarza uyum sağlar.
  • İç tabandan deri ve astar kullanılarak dayanıklılık esas alınmıştır.

  Kauçuk taban yapısı ile de son derece rahat olduğu belirtili. Tasarımında ise kapitone detaylarına başvurulmuştur. 3 cm kadar yüksekiğe sahip olan model herkesin beğenisini toplar. Desa son modaya uyumlu olan modellerini sunmaya devam ediyor. Her birini de https://www.desa.com.tr/ üzerinden değerlendirmeye alabilir ve beğenilerinize göre siparişe başvurabilirsiniz.

  Share.
  Leave A Reply