Britney Spears, müziğe ara veriyor

britney_spears

Amerikan pop müzik sanatçısı Britney Spears’dan şaşırtıcı açıklamalar geldi. Senelerdir söylediği hit şarkılarla yazın gece kulüplerinin en çok çalınan şarkılarına sahip olan ve dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan Britney Spears müziğe biraz ara verecek. Yakın zamanda yeni bir albüm çıkarıyor olan ünlü sanatçı, Britney Jean adlı albümün raflara geçmesinin ardından müziğe ara vereceğini, biraz dinlenmek istediğini dile getirdi. BBC 1’le birlikte röportaj yapmış olan Spears şu anda 31 yaşında ve bu vakte kadar 8 tane stüdyo albümünü tüm dünyaya sunmuş bulunuyor.

Yeni albümün ardından uzun bir süre müzikten uzak duracağını belirtmiş olan Britney Spears şu açıklamalarda bulundu: “Artık biraz ara verme zamanı. Yeni albüm için çok uğraştık, çok çalıştık. Kendimi son zamanlarda tamamen buna adadım. Çok heyecanlıyım. Sanki bir bebek dünyaya getiriyor gibi hissediyorum. Eski şarkılarımı söylemekten pek hoşlanmıyorum. Her albümde ve her konserde yeni şeyler denemeyi seviyorum.”

Britney Spears’ın albümünün prodüktörlüğünü üstlenmiş olan will.i.am yaptığı açıklamada Britney Jean için Britney Spears’ın en iyi albümü yorumunda bulundu. Yeni albüm 3 Aralık’ta çıkış yapacak.

Yanıt bırak

Copyright © 2013 Muzik Rehber · Tüm hakları saklıdır · Tasarım Müzik
createCookie('reklamGelirVisitedPreviously2', 'reklamGelirVisitedPreviously2', 1); }